1800 gramów 2019 PL - 1800 gramów - 2019 - PL

1800 gramów – 2019 – PL

1800 gramów – 2019 – PL. Cały film online. Kraków szykuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Tuż przed świętami w życiu Ewy pojawi się malutkie niemowlę pozostawione przez matkę.


Opis filmu

1800 gramów – 2019 – PL. Kraków szykuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Film opowiada historię Ewy, która pewnego dnia przed samymi świętami Bożego Narodzenia odnajduje malutkie niemowlę. Dla tego dziecka, Ewa gotowa jest poświęcić wszystko. Nic nie wskazuje jednak, że przez jej życie przejdzie niespodziewany przypływ energii i wydarzeń, których nikt by się nie spodziewał.

Pobierz 2 - 1800 gramów - 2019 - PL

Link 2:

Pobierz 2 - 1800 gramów - 2019 - PL


1800 gramów 2019 - 1800 gramów - 2019 - PL

1800 gramów to film, którego aspiracje przerosły najszczersze chęci i umiejętności twórców – godna odnotowania odwaga doboru tematyki wykoleiła się tu w zetknięciu z cukierkowo-świątecznym zaprzęgiem opatrzonym szyldem TVN-u. Produkcja z całą pewnością znajdzie swojego odbiorcę, jednak w tym miejscu należy do niego skierować pytanie, czy zdaje on sobie sprawę, że iluzja życia nie jest tożsama z życiem jako takim? Warto też oglądnąć inne dwie polskie produkcje takie jak Proceder czy Ukryta gra.

Kino pozwala nam lepiej się poczuć, to doskonały programator nastroju. Lecz jednak nie każda z ekranowych symulacji będzie mieć dobre przeznaczenie terapeutyczne w skali długofalowej. Zwłaszcza nie taka, która złożony problem adopcji w naszym kraju traktuje zero-jedynkowo, szkicując przed nami obraz Polski. Kraju, który w rzeczywistości nie istnieje. W pokazanym w filmie Krakowie, jak i w wielu innych polskich miastach, ludzie rodzą się, umierają, czasami odnoszą sukcesy, by w innym miejscu sromotnie polec. Końce nie zawsze bywają szczęśliwe. Po seansie jednak możemy mieć uczucie niedosytu. Niby poznaliśmy bardzo dobrze główną bohaterkę, ale tak na prawdę, to nie wiemy o niej nic. 1800 gramów – 2019 – PL.

1800 gramów [PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Nie za każdym razem nasi rodacy z uśmiechem na ustach przechadzają się po zaśnieżonych uliczkach, by wymieniając serdeczności stanąć w kolejce po karpia. Nawet jeśli go już nabędą, ten może im stanąć ością w gardle. A przecież jego idealna waga to jakieś… 1800 gramów. Film jest na prawdę bardzo dobry i na pewno nie będziecie żałować tych 2 godzin spędzonych w kinie. Film można również pobrać na naszej stronie.

Zostaw odpowiedź