1917 - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

1917 – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

1917 – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Dwóch żołnierzy musi dostarczyć wiadomość za linię wroga, żeby Brytyjskie wojska nie wpadły w śmiertelną pułapkę.


Pobierz - 1917 - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Dwóch szeregowców Schofield i Blake podczas Pierwszej Wojny Światowej, będą musieli dostać się za linię wroga. Otrzymali oni rozkaz dostarczenia wiadomości ratującej życie ich kolegów, którzy będą musieli odwołać rozkaz z góry skazany na porażkę. Jeśli tego nie zrobią, na pewną śmierć zostanie wystawionych 1600 Brytyjskich żołnierzy, w tym brat Blake’a.


1917 2019 - 1917 - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Sukces wojennego filmu zależy na prawdę od bardzo wielu rzeczy. Twórcy “1917” postawili na realizm i czasu schyłku Pierwszej Wojny Światowej. Jego bohaterami są zwykli ludzie, którzy nie są maszynami i mają jednak uczucia. Często po prostu reagują nie adekwatnie do zaistniałej sytuacji. Nie ma jednak, co się dziwić, bo działają pod presją czasu i są na prawdę bardzo zmęczeni. Ma to ogromny wpływ na poprawną ocenę sytuacji i prawidłową reakcję czasową. Trudno szukać w “1917” bohaterów, którzy kierowali by się głównie patriotyzmem. Tutaj za wszelką cenę każdy chce po prostu przetrwać.

1917 – 2019 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Jeśli chodzi o obsadę aktorską, to jej gra stoi na na prawdę bardzo wysokim poziomie. Każdy z bohaterów pojawia się na ekranie tylko na kilka minut, ale dzięki genialnemu rozpisaniu, na pewno zostanie zapamiętany przez widza na dłużej. Podobnym i równie genialnym filmem jest tutaj “Midway“. Dawno jednak w kinie nie było tak dobrze dopracowanego filmu wojennego pod względem wizualnym jak właśnie “1917“. Tutaj dzięki świetnym ujęciom i zdjęciom, mamy wrażenie, że jesteśmy tuż za plecami naszych bohaterów, a niektóre sytuacje, widzimy ich oczami jak na kamerce GoPro. Wszystkie obrazy pokazują nam ogrom wojny. Wiele z nich na pewno pozostanie na dłużej w naszej pamięci. 1917 – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Moim zdaniem “1917” jest najlepszym filmem wojennym w historii. A już na pewno najlepszą produkcją Sama Mendesa. Brytyjski twórca udowodnił tym filmem, że ten gatunek filmowy nie jest jeszcze wcale oklepany i można pokazać wiele nowego w niezwykle oryginalny sposób.

Zostaw odpowiedź