365 dni - 2020 - PL - Cały Film - Online

365 dni – 2020 – PL – Cały Film – Online

365 dni – 2020 – PL – Cały Film – Online. Laura chce uratować rozpadający się związek. Wyjeżdża na Sycylię, gdzie porywa ją Massimo i daje 365 dni, żeby go pokochała.


Pobierz - 365 dni - 2020 - PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Massimo Torricelli po śmierci swojego ojca przejmuje władzę w mafijnej rodzinie. Tytułowa Laura jest dyrektorką w ekskluzywnym hotelu, ale życie zawodowe kompletnie się jej nie ułożyło. Kobieta chce ratować jednak swój związek i postanawia wyjechać na Sycylię razem ze swoim partnerem i przyjaciółmi. Kobieta jednak nie spodziewa się, że na jej drodze stanie jeden z najbardziej groźnych mężczyzn na całej wyspie i da jej 365 dni na pokochanie go.


365 dni - 365 dni - 2020 - PL - Cały Film - Online

Najgłówniejszym problemem filmu “365 dni” jest jego fabuła a raczej aktorka. Jest to bardzo marny debiut aktorki Anny Marii Siekluckiej. Stara się ona być jak najbardziej seksowna ale chyba nie zauważa, że już do czegoś doszło pomiędzy nią a Włochem. Właśnie wtedy zamienia się w drewnianą lalkę, którą ktoś wrzucił do sceny, żeby ją na siłę przedłużyć i zarobić więcej pieniędzy na jego długości. W pewnym momencie na prawdę robi się komicznie, ponieważ aktorzy muszą seksownie chodzić, siadać na krzesłach, brać prysznic. Bezpłciowość, sceny gwałtu i inne zachowania zerżnięte rodem z Greya. I po co to tak na prawdę było? Jednym z plusów tego filmu jest krajobraz, ponieważ sporo część filmu została nakręcona we Włoszech, więc możemy podziwiać widoki. Zawiodą się na pewno Ci widzowie, którzy liczyli na dobre porno na dużym ekranie. Bardziej przypomina to filmy erotyczne, które leciały swego czasu na Tele5. Nie zobaczycie niczego innego jak biust i pośladki. Może dlatego, że sceny seksu przerywane są denerwującymi i drewnianymi dialogami? Tak to właśnie wygląda przez całe 2 godziny. 365 dni – 2020 – PL – Cały Film – Online.

365 dni – 2020 [PL, CDA, CAŁY FILM, GDZIE OGLĄDAĆ, ONLINE]

Film “365 dni” na pewno nie jest żadnym hitem. Należy pogratulować jednak Lipińskiej, bo na pewno zgarnie sporo pieniędzy za ten film. Nastolatki na pewno będą chciały go zobaczyć i poczuć tą przygodę na własnej skórze. Cieszę się, że produkcja znalazła przystojnego i wysokiego Włocha, do którego fanki będą mogły wzdychać. Gdyby to wszystko nie było tak nudne, aseksualne i bez wyrazu

Zostaw odpowiedź