After 2 - 2020 - Lektor PL

After 2 – 2020 – Lektor PL

After 2 – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - After 2 - 2020 - Lektor PL


Opis filmu

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.


After 2020 - After 2 - 2020 - Lektor PL

Dla fanów After, filmu opartego na bestsellerowej powieści Anny Todd, mamy dobrą wiadomość. Film, którego sequel After 2 wchodzi we wrześniu 2020 na polskie ekrany, doczeka się jeszcze dwóch kontynuacji. Trzecia i czarta część miłosnych zawirowań Tessy i Hardina również zostanie oparta na książkach amerykańskiej pisarki.Dwa nadchodzące filmy z serii zostały już skierowane do produkcji, a reżyserką obu części zostanie Castille Landon. Gwiazdami After niezmiennie pozostaną Josephine Langford oraz Hero Fiennes-Tiffin. After 2 – 2020 – Lektor PL. Pierwszą część filmu After można również oglądać na naszej stronie.

After – 2020 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Pierwszy film oparty na powieści Anny Todd okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym i zarobił 70 milionów dolarów.Przypomnijmy, że główną bohaterką After jest Tessa, która po przybyciu na studia rozpoczyna nowy etap swojego życia. Zakochuje się z Hardinie, łamaczu damskich serc, lecz ich związek zostaje wystawiony na próbę. After 2 ukaże starania chłopaka, mające na celu odzyskanie serca ukochanej. Na horyzoncie ukaże się bowiem rywal…

Premiera filmu w Polsce miała miejsce 11 września tego roku. Film już można oglądnąć online lub pobrać z naszej strony z polskim lektorem. Gorąco polecamy!

8 opinii do After 2 – 2020 – Lektor PL

 • Benia  napisz:

  Polecam film i stronę. Warto oglądnąć After 2 🙂

 • Ewelina  napisz:

  Super film <3

 • Karolcia  napisz:

  Super jakość filmu. Dzięki za dodanie 🙂

 • Ania  napisz:

  Działa

 • Anonim  napisz:

  Przynajmniej nie kinówka nagrywana kalkulatorem

 • Radziu  napisz:

  Oglądałem tutaj wczoraj After a dziś będzie After 2 🙂

 • abc  napisz:

  Super film i lektor, polecam 🙂

 • Ewelka  napisz:

  Oglądałam a teraz pobieram. Wszystko działa jak należy :*

Zostaw odpowiedź