After 4 2022 Lektor PL 150x210 - After 4 - 2022 - Lektor PL

After 4 – 2022 – Lektor PL

After 4 – 2022 – Lektor PL. Cały film online. Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek.After 4 – 2022 – Lektor PL

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonam.


After 4 2022 - After 4 - 2022 - Lektor PL

W After 4, mam problem z dwójką głównych aktorów. Josephine Langford miota się – raz jest przytłoczona wszystkimi problemami tego świata, a jeśli akurat jej postać nie przeżywa jakiejś tragedii/kłótni z Hardinem, to traci dające o sobie od czasu do czasu znać zaczątki charakteru. Natomiast Hero Fiennes-Tiffin wchodzi na wyżyny parodii złego chłopca z bogatym życiem wewnętrznym. Jest tak okropny, że kilka razy szczerze mnie rozbawił i jestem mu dozgonnie wdzięczny za te kilka chwil radości w basenie nijakości. After 4 – 2022 – Lektor PL.

After 4 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Wisienką na torcie beznadziei okazuje się zakończenie, w którym twórcy dokonują swoistej autointerpretacji. Oto Hardin pisze książkę o swoim związku z Tessą, którą nazywa oczywiście “After”. Jak sam tłumaczy, to “opowieść o tym, że zawsze może być lepiej, a od każdego dna da się odbić”. Chwilę później napis końcowy zapowiada piątą część. Idąc za tym morałem, powinienem liczyć, że zamknięcie serii okaże się dobrym filmem. Niestety, z jakiegoś powodu hamuję swój entuzjazm.

Zostaw odpowiedź