Ambulans - 2022 - Lektor PL

Ambulans – 2022 – Lektor PL

Ambulans – 2022 – Lektor PL. Cały film online. Dwóch złodziei kradnie karetkę pogotowia po nieudanym napadzie.Ambulans – 2022 – Lektor PL

Historia braci, którzy napadają na bank. Jednak coś idzie niezgodnie z planem i bracia uciekają porwanym ambulansem z zakładnikami. Policja jest na ich tropie, ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że porwany pacjent wymaga pilnej pomocy.


Ambulans 2022 - Ambulans - 2022 - Lektor PL

Ambulans to remake duńskiego dramatu z 2005 roku. Michael Bay postanowił zrobić produkcję na swoją modłę, czyli jeszcze bardziej podkręcić akcję. Nasi główni bohaterowie (a raczej antagoniści?), bracia Danny i Will, dokonują nieudanego napadu na bank. Will potrzebuje pieniędzy na operację żony, a dla Danny’ego to kolejny dzień w “pracy”. Niestety, otoczeni przez policję zostają zmuszeni do porwania karetki z pyskatą ratowniczką medyczną i rannym policjantem w środku. Tak rozpoczyna się pościg ulicami Los Angeles.

Ambulans – 2022 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Natomiast mam pewien problem z Willem, w którego wciela się Yahya Abdul-Mateen II. Postać ma bowiem zadatki, aby być najciekawszym bohaterem w całej historii, ale potencjał nie został w pełni wykorzystany. I jest w tym trochę wina samej kreacji aktorskiej, ponieważ w wielu momentach, kompletnie nie widziałem charyzmy w Abdul-Mateenie, chociaż starał się, jak mógł. Nie ukrywam, że Will ma naprawdę dobrze zarysowane motywacje oraz relacje z bratem.

Zresztą wszystkie postacie mają całkiem nieźle nakreślone historie i rysy psychologiczne, co sprawnie przeplatało się z akcją (może w wypadku Cam chciałbym trochę więcej). To nie zmienia faktu, że dostajemy kilka głupotek fabularnych w ich wątkach,  np. włączenie Willa do akcji napadu na bank godzinę przed samym napadem, bez żadnego przygotowania (kłania się zrobienie drobnego przeskoku czasowego, chociaż kilkudniowego). Ambulans – 2022 – Lektor PL.

Ambulans to całkiem nieźle zrobiony popcorniak, który sprawdza się na luźny, niedzielny seans w towarzystwie przyjaciół. Można się na nim naprawdę dobrze bawić. Chociaż Michael Bay spokojnie mógł ograniczyć liczbę kraks i wybuchów.

Zostaw odpowiedź