Annabelle wraca do domu - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Annabelle wraca do domu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Annabelle wraca do domu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Pobierz - Annabelle wraca do domu - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online


Opis filmu

Ed i Lorraine chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywania okrutnych czynów. Przywożą okrutną i opętaną lalkę do swojego domu do pokoju z różnymi przedmiotami. Umieszczają ją za poświęconym szkłem, a księdza proszą o błogosławieństwo. Nadchodzi jednak ciemna noc, a uwięziona Annabelle za cel obrała sobie dziesięcioletnią córkę Warrenów i jej przyjaciół.


Recenzja

Na samym początku należy odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy Annabelle wraca do domu rozczarowuje? To głównie zależy od podejścia. Dauberman przedstawił nam obraz, który może pochwalić się szczyptą humoru i kilkoma faktycznie przerażającymi scenami, które zostały przygotowane w zupełnie tradycyjnym starym dobrym stylu. W produkcji możemy dostrzec również ciepłe i niegłupie przesłanie, a wszyscy aktorzy całkiem przyzwoicie odegrali swoje role i spełnili powierzone im zadania. Cały film dzięki temu oferuje nam niezgorszą rozrywkę. Czy zatem można nazwać go horrorem pełną gębą? Annabelle pewnie pokręciłaby z dezaprobatą swą paskudną główką… Na pewno generuje on mniejszy stres w organizmie niż Annabelle: Narodziny zła w reżyserii Davida F. Sandberga. Warto dodać, że twórca zadbał o perskie oko do koneserek i koneserów uniwersum – podczas seansu pojawiła się jako cameo prawdziwa Annabelle z zakazanego pokoju Warrenów. Annabelle wraca do domu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Wyszło na pewno troszkę inaczej niż planowano, bo Annabelle wraca do domu okazała się nieco zabawną i dydaktyczną historią. Do pewnego momentu to był niezły horror, ale tylko do momentu eskalacji wydarzeń paranormalnych. Ten film jest dla Ciebie, jeśli śledzisz śledztwa Warrenów, lubisz motywy demonów i duchów w grach i filmach, a także nie masz nic przeciwko, by nie były tak całkiem na poważnie.

Annabelle wraca do domu – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Annabelle wraca do domu 2019 - Annabelle wraca do domu - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź