Aquaman – 2018 – Lektor PL

Aquaman 2018 Lektor PL - Aquaman - 2018 - Lektor PL Oryginalny tytuł: Aquaman Czas trwania: 2:23:18 Gatunek: Akcja, Sci-Fi Reżyser: James Wan Scenariusz: Will Beall, David Leslie Johnson-McGoldrick Kraj produkcji: USA, Australia Premiera w polsce: 19 grudnia 2018 Studio: DC Comics, DC Entertainment Inny tytuł: brak Ocena: 7,1

Aquaman – 2018 – Lektor PL

Pobierz - Aquaman - 2018 - Lektor PL


Opis filmu

Król Siedmiu Mórz nazywany jest Aquaman i jednocześnie żywą legendą. Jego misją jako władcy na Atlantydzie, jest czuwanie nad spkojem całego świata. Porusza się on między światem, który znajduje się nad powierzchnią wód pustoszących morza, a ludźmi zamieszkującymi Atlantydę, którzy dąrzą tylko do wywołania buntu.

Recenzja

Wczesne pokazy filmowe mowiły nam, że mamy do czynienia z filmem niemal doskonałym. Pierwsze reakcje widzów, były po prostu przeogromnie pozytywne. Dały nam nadzieję, że twórcy stworzyli coś niemal doskonałego, prawdziwym komiksowym arcydziełem. Na pewno miała wpływ tutaj ekscytacja możliwością oglądnięcia tego filmu tak wcześnie. Ten fakt na pewno podwyższył całościową ocenę tego filmu o kilka punkcików. Dzisiejsze recenzje są trochę zróżnicowane. Na pewno nie mają tutaj czego szukać widzowie, którzy bardzo dużą uwagę przywiązują do dobrego scenariusza. Fabuła przepełniona jest ekspozycją, co sprawia, że dialogi w filmie są zbyt skomplikowane i zawiłe. Jeśli jednak damy upusc emocjom i damy się ponieść przygodzie, to mała wtopa z fabułą nie powinna sprawić nikomu większych problemów. Tak na prawde, to Aquaman nie jest jakimś wybitnym filmem, ale powinniśmy go potraktować jako taki miły “odmóżdzacz” świąteczny. Na pewno nie można mieć tutaj wątpliwości, że jest to na pewno lepszy kierunek dla DC Extended Universe, niż pozbawione dystansu do siebie produkcje Zacka Snydera. Zwiastuny sugerują, że w podobnym klimacie będzie utrzymany kolejny tytuł z tego świata, czyli Shazam! Czyżby zatem Warner Bros. zaczęło wychodzić na superbohaterską prostą? Przekonamy się o tym za jakiś czas. Polecamy zatem oglądnąć ten film na naszej stronie.

Oglądaj online cały film Aquaman – 2018 – Lektor PL

Aquaman 2018 cały film online - Aquaman - 2018 - Lektor PL

6 opinii do Aquaman – 2018 – Lektor PL

 • Anita  napisz:

  Działa super 🙂

 • Piotrek  napisz:

  polecam wszystkim

 • Anonim  napisz:

  Fajny film studia DC Comics

 • Paulina  napisz:

  Dzięki za dodanie tego filmu

 • Karola  napisz:

  Działa :*

 • Benek  napisz:

  Dobry dubbing 🙂

Zostaw odpowiedź