Assassination Nation - 2018 - Lektor PL

Assassination Nation – 2018 – Lektor PL

Assassination Nation – 2018 – Lektor PL

Akcja filmu rozgrywa się w Salem. Pewne cztery nastolatki zostało oskarżone o upublucznianie prywatnych zdjęć i informacji dotyczących mieszkańców tego malutkiego miasteczka. Rozpoczyna się polowanie na cztery czarownice. Z samego początku całkiem niewinne, ale coraz częściej dochodzi także do coraz brutalniejszych i krwawych ataków z użyciem siły.

Recenzja

Assassination Nation jest obrazem surrealistycznym, które idealnie odzwierciedla amerykańskie społeczeństwo. Gdzieś tam w tle co jakiś czas widzimy flagę Stanów Zjednoczonych, ale to raczej problem globalny, a nie tylko samego USA. Głównym problemem nie jest tutaj samo ujawnienie tych informacji, tylko licz i pozwolenie na przemoc. My śledzimy ten film z zapartym tchem, kto tym razem padnie ofiarą brutalnej przemocy. Sam Levinson zwraca szczegolną uwagę na wszechobecny seksizm, który spotyka się z ogólnym przyzwoleniem. Wśród upublicznionych wiadomości znajdują się między innymi smsy dyrektora szkoły, który ze swoją żoną dzielił się fotografiami swojego dziecka z kąpieli. Zostaje on natychmiast oskarżony o pedofilię. Nawet niewinna nagość zostaje zseksualizowana.

Całość tak na prawdę jest zrealizowana w sposób doskonały i robi ogromne wrażenie na widzach. Ścieżka dźwiękowa jest tutaj idealnie dograna. Idealnie komponuje się z ona z kadrami, które tak bardzo trzymają w napięciu. Jest to bardziej komedia czy thriller? Na pewno to dobra rozrywka z drugim dnem. Na samym końcu sennej rzeczywistości Salem, oglądniemy defiladę nastolatków wystukująca swoistą deklarację We can’t stop Miley Cyrus. Film jest na prawdę ciekawy i warto wybrać się na seans do kina lub oglądnąć go online na naszej stronie seansikowo.pl

Oglądaj online cały film Assassination Nation – 2018 – Lektor PL

assassination nation movie costumes outfits th - Assassination Nation - 2018 - Lektor PL

Zostaw odpowiedź