Babyteeth 2019 Lektor PL - Babyteeth - 2019 - Lektor PL

Babyteeth – 2019 – Lektor PL

Babyteeth – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Śmiertelnie chora dziewczyna zakochuje się w chłopaku z problemami. Dziewczyna mimo, że nie ma już nic do stracenia, chce jednak żyć.


Pobierz 2 - Babyteeth - 2019 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Babyteeth - 2019 - Lektor PL


Opis filmu

Śmiertelnie chora nastolatka imieniem Milla zakochuje się w chłopaku, który ciągle sprawia problemy. Chłopak jest drobnym dilerem narkotyków. Jej rodzice jednak nie tak wyobrażali sobie wybrańce jej córki. Dziewczyna jednak udowadnia wszystkim, że mimo, iż nie ma nic do stracenia, to pokazuje, że chce żyć, a co najlepsze, jak żyć.


Babyteeth 2019 - Babyteeth - 2019 - Lektor PL

Relacja między parą głównych bohaterów też nie przypomina typowego młodzieżowego romansu. Introwertyczna Milla znajduje chwilowe zapomnienie w desperackim przywiązaniu do Mosesa i ciągłej walce o jego atencję, podczas gdy on wydaje się spotykać z dziewczyną trochę z litości, a trochę z powodu łatwego dostępu do domowej apteczki, która jest prawdziwym arsenałem rozmaitych leków. Babyteeth to taki drugi “błąd systemu“.

Babyteeth [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Murphy dużo uwagi poświęca też rodzicom protagonistki. Choć mało scen bezpośrednio wyraża ich rozpacz, czy rodzicielską miłość, jest ona mocno odczuwalna. Przecież w obliczu bezradności łatwo godzą się na szereg ustępstw, nawet na związek ich córki z narkomanem, tylko po to, żeby choć przez chwilę zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Oboje mają też swoje sposoby na ucieczkę od rzeczywistości. Henry zaprzyjaźnia się z młodą, ciężarną sąsiadką, a Anna tłumi emocje, łykając antydepresanty. Mendelsohn i Davis wypadają w swoich rolach bardzo przekonująco i stanowią dla mnie najjaśniejsze punkty seansu. Babyteeth – 2019 – Lektor PL.

Niestety ostatni akt idzie w kierunku, którego Murphy wcześniej zręcznie unikała. Pojawia się niepotrzebny patos, deklaratywne dialogi i wymuszanie na widzu sięgania po chusteczki. Choć nie jest to poziom ckliwości na miarę filmu “Gwiazd naszych wina”, to, po tak wyważonej dotychczas całości, pozostawia lekki niesmak. Mimo wszystko, “Babyteeth” pozostaje produkcją pozytywnie wyróżniającą się na tle filmów o podobnej tematyce. Natomiast jeśli ominęła Was projekcja na Warszawskim Festiwalu Filmowym, warto oczekiwać go w polskiej dystrybucji.

Zostaw odpowiedź