Bad Boy - 2020 - PL - Cały Film - Online

Bad Boy – 2020 – PL – Cały Film – Online

Bad Boy – 2020 – PL – Cały Film – Online. Jeden z braci zostaje zamknięty w więzieniu, a drugi, który jest policjantem, próbuje go z niego za wszelką cenę wyciągnąć.


Pobierz - Bad Boy - 2020 - PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Kiedy w grę wchodzi kobieta nawet więzi krwi przestają mieć znaczenie. Nie tak dawno przekonali się o tym dwaj bracia. Dla jednego z nich priorytetem stało się wyjście na ludzi. Ostatecznie został policjantem. Drugi natomiast swoje życie opiera na bandyckiej działalności, gdzie narkotyki, rozboje i kradzieże, to chleb powszedni. Wszystko to również za sprawą przynależności do gangu Twardego. Za jakiś czas zostaje pomówiony i ląduje w więzieniu. Z więzienia spróbuje wyciągnąć go jego brat policjant wraz z pomocą adwokat zajmującą się beznadziejnymi przypadkami. Paweł niedługo później wykorzystuje okazje do przejęcia kontroli w największym klubie piłkarskim w Polsce. Nie spodziewa się on jednak, że od czasu wyjścia z więzienia, jest na celowniku specjalnej jednostki policji.


Bad Boy - Bad Boy - 2020 - PL - Cały Film - Online

Nie da się ukryć, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce i zatem nic dziwnego, że Patryk Vega zajął się tą tematyką. “Bad Boy” jest to oczywiście kino rozrywkowe, ale jednak wiele sytuacji dzieje się w dobrze znanych miejscach i sytuacjach. Przecież wielu z nas słyszało o tym, że kibice pewnego klubu zastraszyli swoich zawodników, że jeśli nie zaczną grac, Ci odwiedzą ich w swoich domach. Wątek zarządzania klubem przez pseudokibiców został zaczerpnięty oczywiście z Wisły Kraków. Największą zaletą tego filmu są jednak aktorzy. Producenci filmu wrzucają wszystko do jednego kotła, mieszają i powstaje coś w rodzaju rozrywki ze znajomymi akcentami. “Bad Boy” nie jest wolny oczywiście od błędów i nietrafionych żarcików. Wiele akcji kręconych jest na stadionie piłkarskim, ale nie udało się tego ogarnąć na jednym obiekcie, co zresztą widać w wielu sytuacjach. Bad Boy – 2020 – PL – Cały Film – Online. Bardziej jednak polecam oglądnąć Bogusia Lindę w produkcji “Psy 3. W imię zasad“.

Bad Boy – 2020 [PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Promując swoją nową produkcję, Vega podkreśla w wywiadach, że “Polityka” była wypadkiem przy pracy i to nie jego pierwszym zresztą. Można to dostrzec za każdym razem, gdy stara się odciąć od filmów gangsterskich. Mam nadzieję, że uczy się na błędach i teraz na dłużej pozostanie w gatunku,  w którym i on dobrze się czuje, i który jego widzowie chcą oglądać.

Zostaw odpowiedź