Bad Boys for Life - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Bad Boys for Life – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Bad Boys for Life – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Marcus Burnett i Mike Lowery ponownie połączą siły. Zemstę obiecał im albański najemnik za śmierć swojego brata.


Pobierz - Bad Boys for Life - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Marcus Burnett i Mike Lowery ponownie będą zmuszeni, żeby połączyć siły. Jakiś czas temu zemstę obiecał im pewien albański najemnik, który zamierza pomścić śmierć swojego brata. Od teraz policjanci z Miami będą polować na Armando Armasa, który jest szefem narkotykowego kartelu.


Bad Boys for Life – 2020 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Jeśli chodzi o sam film “Bad Boys for Life” to jest on bardziej pozytywny niż negatywny. Powrót głównych bohaterów na wielki ekran jest bardzo dobrym posunięciem. Na chwilę obecną produkcja ma jakieś 90% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes i ocenę 6,73. Wielu krytyków uważa, że jest to najlepsza część z całej trylogii. Na ogromne brawa zasługuje tutaj nieskrępowana rozrywka, którą mogliśmy oglądać w najlepszych filmach lat 90-tych. Wtedy to dominował długi pościg z wieloma wybuchami w tle. Bardzo ciepłe słowa wędrują w stronę naszego głównego duetu, którzy doskonale bawią się na ekranie i serwują nam mnóstwo wspomnień. Jeśli chodzi o sensację, to polecamy również oglądnąć polskie dzieło Pasikowskiego – “Psy 3. W imię zasad“.

Wielu, w tym ja, uważam, że produkcja skierowana jest przede wszystkim do fanów całej serii. Jednak postronny widz bez poczucia nostalgii, po seansie na pewno będzie zadowolony z filmu. W najbardziej negatywnych recenzjach, krytycy zarzucają produkcji “Bad Boys for Life“, że brakuje jej polotu i pomysłu na całość. Po prostu rzekomo brakuje jej tego czegoś, co mogłoby wyróżnić film na tle innych produkcji, które trafiły na wielki ekran. W obsadzie są również Vanessa Hudgens (Zamiana z księżniczką), Alexander Ludwig (Wikingowie), Joe Pantoliano (wraca z poprzednich części) i Charles Melton. Bad Boys for Life – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Jeśli chodzi o podsumowanie, to produkcja raczej pozytywnie zaskakuje. Na pewno na plus zasługuje tutaj ścieżka dźwiękowa i warstwa wizualna filmu. Ja na pewno nie mam nic do zarzucenia temu filmowi i na pewno pozostanie on w mojej pamięci na dłuższy czas.

Bad Boys for Life 2020 Lektor PL Cały Film Online - Bad Boys for Life - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

4 opinii do Bad Boys for Life – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

 • Olek  napisz:

  Dobra wersja

 • Anonim  napisz:

  U mnie działa super, dobry lektor

 • Benek  napisz:

  Działa !!! 🙂

 • qwerty  napisz:

  Świetny film. Dzięki za wrzutkę.

Zostaw odpowiedź