Banksterzy - 2020 - PL

Banksterzy – 2020 – PL

Banksterzy – 2020 – PL. Cały film online. Film opowiada o ludziach, którzy zrobią bardzo dużo, żeby zarobić sporo pieniędzy. Chodzi o bardzo ryzykowne inwestycje, kredyty bankowe i inne produkty.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Banksterzy - 2020 - PL


Opis filmu

Banksterzy – 2020. Karolina pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama, bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe.

Jego wspólnikiem jest Mateusz, który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.


Banksterzy 2020 - Banksterzy - 2020 - PL

Autorem scenariusza filmu Banksterzy jest właśnie Guz, a na stołku reżyserskim zasiadł Marcin Ziębiński. Ziębiński na swoim koncie ma pracę na planie takich seriali jak „Znaki” od AXN czy „Miasto skarbów” produkcji Telewizji Polskiej. W filmie zagrały znane nazwiska polskiej kinematografii. W bezdusznego prezesa Adama wcielił się Tomasz Karolak, a w dwóch nieświadomych niczego klientów banku – Antoni Królikowski i Rafał Zawierucha. Panom partnerować będą m.in. Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska i Małgorzata Kożuchowska. Ponadto w „Banksterach” nie zabraknie Jana Frycza, Marcina Bosaka i Ewy Kasprzyk. Banksterzy – 2020 – PL.

PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE

Zarówno książka jak i film mają przedstawić „historię, której boją się banki”. Czy wzorem produkcji Patryka Vegi („Botoks”) i Wojtka Smarzowskiego („Kler”) rozpoczną na nowo dyskusję o frankowiczach i ich kredytach? Sam, tak medialny, temat z pewnością dołoży cegiełkę do potencjalnego sukcesu tak książki, jak i filmu.

Zostaw odpowiedź