Batman - 2022 - Lektor PL

Batman – 2022 – Lektor PL

Batman – 2022 – Lektor PL. Cały film online. Batman i James Gordon stawiają czoła nieobliczalnemu Człowiekowi-Zagadce w skorumpowanym Gotham City.


Pobierz 2 - Batman - 2022 - Lektor PL


Batman – 2022 – Lektor PL

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników – w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright). Dodatkowo występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości. Na dodatek samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, aka Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.


Batman 2022 - Batman - 2022 - Lektor PL

“The Batman” jest mroczny i ocieka klimatem, a momentami miałem wrażenie, że trafiłem na seans jakiegoś horroru. Człowiek-zagadka wypadł złowieszczo, a jego wielopoziomowy plan mnie zaskoczył i to parę razy. Tym bardziej że udało mi się wyprzeć z pamięci materiały promocyjne, które oglądałem jeszcze kilka miesięcy temu (z tego też względu polecam przed seansem nie oglądać już zwiastunów, by nie psuć sobie kilku niezłych niespodzianek).

Batman – 2022 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Kompletnie w “The Batman” nie brakuje mi za to kategorii R, którą dostał “Joker”. Liczyłem na nią, bo skoro nawet “Deadpool” potrafił rozbić bank, choć jest relatywnie niszowym superbohaterem (no, a przynajmniej był takim do premiery pierwszego solowego filmu). To czemu ludzi kategoria R miałaby odstraszyć przy “Batmanie”? W praktyce jednak nie trzeba było kałuży krwi, by Robert Pattinson stał się najbrutalniejszym Batmanem w historii.

Zostaw odpowiedź