Błąd systemu - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Błąd systemu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Błąd systemu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Benni mając 9 lat jest już niezwykle doświadczoną życiową dziewczynką. Jest agresywna i nieufna, a na dodatek jest wyrzucana z każdej placówki, do której trafi.


Pobierz - Błąd systemu - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Benni jest bardzo problematyczną 9-latką, która ma o wiele bardziej doświadczenia życiowego niż niejeden nastolatek. Prędzej czy później zostaje wyrzucana z kolejnej placówki, do której trafi. Benni jest dzieckiem, które przez pracowników socjalnych nazywane jest “łamaczami systemu”. Za jej agresją i złym zachowaniem, kryje się chęć powrotu do ukochanego domu i matki. Kobieta jednak ma ogromne wątpliwości czy córka pozwoli jej ułożyć sobie życie na nowo z nowym mężczyzną. Sytuacja dziewczynki wydaje się być beznadziejna, ale nadzieja przychodzi z nowym opiekunem imieniem Michy.


Błąd systemu – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Błąd systemu” jest filmem kompletnym. Opowiada on historię 9-latki, która jest pełna skrajności. Ogromna w tym zasługa odpowiedniego doboru aktorki. Fizycznie mamy tutaj ładniutką blond dziewczynkę, która nie skrzywdziłaby nawet muchy. Jednak jest ona bardzo agresywna i gdy dochodzi do sytuacji konfliktowych, to wychodzi z niej prawdziwy demon. W wielu sytuacjach, jej zachowanie może po prostu przerażać dorosłego człowieka. Jest w tym filmie taka scena, w której widzimy jak koleżanka w szkole śmieje się z Benni, która wtedy podchodzi i uderza jej głową w stół. Benni jednak wywołuje także współczucie, bo jej zachowanie można odebrać jako desperacki krzyk o normalne życie i dom. Jeszcze jednym filmem godnym polecenia, gdzie zobaczymy problemy wychowawcze matki i córki. Jest to film “Proxima“.

Problem jednak pojawia się na samym końcu, ponieważ można odnieść wrażenie, że twórcy tak jak by nie mieli dokładnego pomysłu w jaki sposób zakończyć ten film. “Błąd systemu” to doskonale opowiedziana i bardzo wiarygodna historia, która na pewno poruszy wielu widzów podczas seansu z powodu skrzywdzonego małego dziecka. Jest to dziecko, któremu nikt nie potrafi pomóc. To jest to coś, obok czego nikt nie potrafi przejść z obojętnością. W porównaniu z całością, nawet małe niedociągnięcia nie były w stanie odepchnąć mnie od tego filmu. Błąd systemu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Błąd systemu 2019 Lektor PL Cały Film Online - Błąd systemu - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

2 opinii do Błąd systemu – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Zostaw odpowiedź