Bullet Train - 2022 - Lektor PL

Bullet Train – 2022 – Lektor PL

Bullet Train – 2022 – Lektor PL. Cały film online. Pięcioro zabójców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą wzajemnie powiązane. Powstaje pytanie, kto wyjdzie z pociągu żywy i co ich czeka na stacji końcowej.Bullet Train – 2022 – Lektor PL

W filmie “Bullet Train” Brad Pitt wciela się w rolę rolę pechowego zabójcy o imieniu “Ladybug”, który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele – w najszybszym pociągu świata… a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść.


Bullet Train 2022 - Bullet Train - 2022 - Lektor PL

To nie byłby film Davida Leitcha, gdyby nie znalazło się w nim sporo efektownych choreografii walk. Muszę przyznać, że twórca po raz kolejny wywiązuje się ze swojego zadania wzorowo. Walki wręcz są bardzo pomysłowe – dostaliśmy kilka naprawdę świetnych choreografii. Moją ulubianą jest ta między Cytryną a Ladybugiem w wagonie, w którym trzeba zachowywać ciszę. Tak naprawdę wszystkie są bardzo ciekawe i oferują rozrywkę w czystej postaci. Po tym filmie będziecie inaczej patrzeć na pałeczki do sushi! Szkoda tylko, że w innych scenach akcji nie postawiono na bardziej praktyczne efekty. To dałoby o wiele lepsze wrażenie. Finał za bardzo wykorzystywał CGI, co w pewnych momentach psuło frajdę z oglądania dobrze zrealizowanej sceny.

Bullet Train – 2022 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Muszę przyznać, że obsada została dobrana idealnie! Brad Pitt doskonale odnalazł się w roli straumatyzowanego, wręcz paranoicznego zabójcy. Aktor przypomina o swoich komediowych umiejętnościach i w interesujący sposób prezentuje ułomności bohatera. Aaron Taylor-Johnson i Brian Tyree Henry fantastyczne wcielili się w morderczy duet Mandarynka–Cytryna. Bardzo dobrze oglądało się to, jak panowie obrzucają się kolejnymi zabawnymi i błyskotliwymi ripostami. Po ich wątku kreskówka Tomek i przyjaciele zyska zupełnie nowe znaczenie. Wspaniale w swojej roli sprawdza się również Joey King. Do tej pory aktorka kojarzyła się raczej z rolami w komediach romantycznych dla nastolatków (z bardzo dobrym wyjątkiem w postaci The Act). Natomiast w filmie Leitcha świetnie sprawdza się w demonicznej, czasem lekko przekoloryzowanej i przeszarżowanej kreacji. Widać, że doskonale bawi się swoją postacią.

Bullet Train to bardzo dobry, letni blockbuster, który oferuje szaloną rozrywkę. Wrażenie psuje trochę trzeci akt, jednak można przymknąć na to oko.

Zostaw odpowiedź