Bumblebee 2018 Lektor PL - Bumblebee - 2018 - Lektor PL

Bumblebee – 2018 – Lektor PL

Bumblebee – 2018 – Lektor PL. Cały film online. Pewnego dnia autobot Bumblebee ucieka z Cybertronu i trafia na Ziemię, gdzie poznaje nastoletnią Charlie.


Opis filmu

Rok 1987 na jednej z plaż kalifornii, Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Niedługo później spotyka nastolatkę imieniem Charlie, która próbuje znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce na Ziemi. Znajduje na złomowisku zardzewiałego Bumblebee. Kiedy próbuje go odrestaurować, orientuje się, że Bee nie jest tylko zwykłym żółtym garbusem.

Pobierz 2 - Bumblebee - 2018 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Bumblebee - 2018 - Lektor PL


Bumblebee 2018 - Bumblebee - 2018 - Lektor PL

Na uwagę w “Bumblebee” na pewno zasługuje interesujący, pełen barwnych postaci drugi plan. Wyróżniłbym tutaj dwóch bohaterów. Pierwszy z nich to Agent Burns, w którego wcielił się John Cena. Były wrestler po raz kolejny dobrze czuje się w roli twardziela, który wnosi sporą dawką humoru i lekkości. Również Jorge Lendeborg Jr. dobrze prezentuje się jako pełen pozytywnej energii skrzydłowy głównej bohaterki. Prawdziwą paletę dziwnych osobowości stanowi rodzina Charlie i obserwowanie tego kolektywu na ekranie jest naprawdę ciekawym doświadczeniem. W opozycji do tego są raczej mało złożone czarne charaktery opowieści. Spełniają one swoje zadanie, jednak nie są jakimiś wybitnie rozpisanymi antagonistami. To po prostu kolejne Deceptikony, może z ciekawszym zapleczem charakterologicznym, ale nie wnoszące nic świeżego do serii.

Bumblebee [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Muszę za to bardzo pochwalić sceny akcji, które w końcu w jakimś filmie tego cyklu nie są zamiennikiem dla fabuły a stanowią jej spójny element. Nie ma tutaj ogromnej ilości wybuchów i miliona robotów, wśród których nie możemy dostrzec jednego. Jak na tę serię te sceny akcji są kameralne, jednak zostały świetnie zrealizowane w każdym calu i stanowią idealne uzupełnienie tej energetycznej historii. Są pełne napięcia, dynamiki i reprezentują dobre operowanie przestrzenią. To dla mnie zaskoczenie, ponieważ wcześniej cykl raczej ukazywał rozgardiasz, chaos i przerost formy nad treścią, jeśli chodzi o sekwencje akcji. Jak widać dobry reżyser potrafi zdziałać cuda. Bumblebee – 2018 – Lektor PL.

Bumblebee to produkcja reprezentująca czystą, pozytywną energię w najlepszym wydaniu. To swoisty feel good movie, po którym wychodzi się z uśmiechem z kina. Widowisko Knighta sprawiło, że znowu zacząłem wierzyć w serię o Transformersach.

Zostaw odpowiedź