Ciche miejsce 2 - 2020 - Lektor PL

Ciche miejsce 2 – 2020 – Lektor PL

Ciche miejsce 2 – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Rodzina Abbott wyrusza w nieznane. Tym razem potwory, które zwabia najmniejszy hałas, nie są już jedynym zagrożeniem.


Pobierz 2 - Ciche miejsce 2 - 2020 - Lektor PL


Ciche miejsce – 2020

W następstwie dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce w domu Abbottów, rodzina (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) musi stawić czoła temu, co dzieje się poza domem, temu, jak wygląda teraz świat. Wie, że kluczem do przetrwania jest cisza. Idąc w nieznane, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, które do ataku prowokuje dźwięk, to nie jedyne zagrożenie…


Ciche miejsce 2020 - Ciche miejsce 2 - 2020 - Lektor PL

W nowej odsłonie mamy mniej ciszy, a więcej akcji. To oznacza, że dużo częściej będziemy podskakiwać ze strachu na fotelach. Twórca lubi nas zaskakiwać licznymi momentami, w których stwory nagle pojawiają się na ekranie. Przez to cały czas, zresztą tak jak bohaterowie, obserwujemy otoczenie, ale z łomoczącym sercem. Zagrożenie może pojawić się w każdej chwili. Nie można sobie pozwolić na rozluźnienie. Trzeba przyznać, że Krasinski w Ciche miejsce 2 znakomicie odnajduje się w roli reżysera. Sprawnie prowadzi bohaterów. Na ekranie nie panuje chaos, kamera nie trzęsie się niepotrzebnie. Widać, że lata spędzone na planach filmowych i podglądanie różnych reżyserów podczas pracy nie poszły na marne.

Ciche miejsce 2 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Ciche miejsce 2 – 2020 – Lektor PL wciąż dostarcza sporo rozrywki, jednak tym razem brakuje mu tego poczucia nowości. Zaczyna powoli wkradać się chaos, a niektóre rozwiązania fabularne wywołują pewien grymas na twarzy widza. Jest to wciąż fajny horror, ale w porównaniu z pierwszą częścią wygląda słabiej. Jest jakby mniej dopracowany, gorzej przemyślany. Co nie znaczy, że jakoś mocno rozczarowuje. Po prostu widz ma apetyt na więcej, zwłaszcza po znakomitym pierwszym daniu. Dlatego ode mnie 6,5, a że nie dajemy połówek w ocenach, to zaokrąglam do 7.

5 opinii do Ciche miejsce 2 – 2020 – Lektor PL

 • Benek  napisz:

  Polecam stronę i film !!!

 • Anonim  napisz:

  Dzięki za dodanie filmu

 • Olek  napisz:

  Dobry horror, ta cześć lepsza od jedynki.

 • Jula  napisz:

  Genialny film, lektor ok, obraz też

 • XXX  napisz:

  Oglądajcie zanim usuną!!!

Zostaw odpowiedź