Countdown - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Countdown – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Countdown – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Grupa przyjaciół dla żartu ściąga na smartphone aplikację, która przewiduje datę śmierci jej użytkowników.


Pobierz - Countdown - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Ruth wraz z paczką przyjaciół ściąga na telefon tajemniczą aplikację, która ma rzekomo przewidywać śmierć jej użytkowników. Ich zabawa szybko przeradza się w przerażenie. Dodatkowo w mediach zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników tej aplikacji o dziwo w przewidzianych przez nią godzinach. Ruth umrze za 3 dni 7 godzin. Czy uda jej się przeżyć i odwrócić swój los?


Countdown – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Pamiętacie może film z 2016 roku, który nazywał się “[email protected]”?  Była to straszna tandeta, która opowiadała o zabójczej aplikacji Twórcy chyba nie wyciągnęli należytych wniosków i nadal chcą straszyć nas najnowszą technologią. Jednak “Countdown” jest ciutkę lepszym dziełem i można oglądnąć ten film z przymrużeniem oka. “Countdown” ma na pewno bardzo sympatycznych bohaterów. Zobaczymy tam pewne elementy komedii, a film dodatkowo czerpie z takiej produkcji jak “Oszukać przeznaczenie”. Film ten można porównać do innego horror. Mowa tutaj o “Złym miejscu“. Jest jednak o wiele lepszą produkcją niż wspomniana produkcja. Countdown – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Można odnieść wrażenie, że twórcy “Countdown” nie do końca wiedzieli w którą stronę mają pójść. Niby zależy im na horrorze, ale wplatają w niego zbyt wiele wątków komediowych. Sceny uśmiercania bohaterów również gdyby były bardziej wyszukane, to i tak mielibyśmy tutaj horror o bardzo przeciętnej jakości. Decowi kompletnie nie udało się połączyć wszystkich tych gatunków w jedną zgrabną całość. Film ma jednak jedno bardzo wartościowe przesłanie. Chodzi o to, żeby zawsze bardzo dokładnie czytać umowę i warunki nowo zainstalowanych aplikacji na swoim telefonie. Należy zadać sobie również jeszcze jedno pytanie, czy aby na pewno chcemy mieć tą aplikację na swoim urządzeniu. Pytanie bierze się stąd, że nigdy tak na prawdę nie wiadomo jaki demon może czaić się w zainstalowanej aplikacji. Film jednak do gatunku nie wnosi niczego nowego.

Countdown 2019 Lektor PL Cały Film Online - Countdown - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź