Czarne święta - 2019 - Lektor PL - Online

Czarne święta – 2019 – Lektor PL – Online

Czarne święta – 2019 – Lektor PL – Online. W czasie świat grupa dziewczyn jest prześladowana przez tajemniczego mężczyznę. Kim okaże się prześladowca?


Pobierz - Czarne święta - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Nadchodzi czas świąt, więc normalne jest, że College w tym czasie robi się zupełnie pusty. Jednak nie wszyscy opuszczają jego teren. Grupa młodych dziewczyn rozpoczyna przygotowania do serii przyjęć z okazji świąt. W tym czasie na terenie kampusu pojawia się tajemniczy i zamaskowany morderca, który jedna po drugiej, zabija młode kobiety. Liczba ofiar ciągle rośnie, a dziewczyny muszą dobrze zastanowić się, komu można ufać. Podejrzani są wszyscy mężczyźni, a nawet jeden z profesorów. Kim jest morderca? To bez znaczenia, ponieważ te młode kobiety nie zamierzają być ofiarami.


Czarne święta – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Filmu “Czarne święta” nie ratuje tutaj zupełnie nic. Nie grają tutaj ani pojedyncze elementy ani nawet całość. W okresie świąt zawsze pojawia się wiele filmów dot. tej właśnie tematyki. Choćby nawet ostatnio “Last Christmas“. Co łączy ten film z Czarnymi świętami? Kompletnie nic. Zgadza się tutaj jednak tylko okres, w którym dzieje się akcja obu filmów. Jeśli jednak chodzi o porównanie horrorów, to żaden z tych, które ostatnio doczekały się premiery, nie był tak słaby jak “Czarne święta”. Pod lupę wzięliśmy tutaj “Pełzającą śmierć” czy nawet “Truposze nie umierają“.

Tempo w filmie jest po prostu ślamazarne, kamera tragiczna i rozwinięcie akcji również na wyjątkowo żenującym poziomie. Wszystko jest po prostu takie nijakie. Wszystko jest tutaj tak oczywiste, że brakuje chyba tylko cyfr, które będę odliczały czas do pojawienia się jakiegoś zaskakującego dźwięku, wszystko jest aż tak przewidywalne. Czarne święta – 2019 – Lektor PL – Online.

Czarne święta” nie mają kompletnie niczego na swoją obronę. Nawet ze swojego dziennikarskiego obowiązku no nie mogę znaleźć tutaj żadnego plusa i obiektywnie ocenić tą produkcję, bo na prawdę, no nie da się! Jest to obrażająca inteligencję i dobry smak bełkotliwa papka. Jeśli więc szukacie dobrego horroru na Święta, te czarne na pewno nim nie są i trzymajcie się od nich z daleka, chyba że jesteście fanami masochizmu.

Czarne święta 2019 Lektor PL Online - Czarne święta - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź