Deerskin - 2019 - Lektor PL - Online

Deerskin – 2019 – Lektor PL – Online

Deerskin – 2019 – Lektor PL – Online. Posiadacz kurtki z jeleniej skóry postanawia pozbyć się wszystkich innych kurtek na świecie.


Pobierz - Deerskin - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Główną bohaterką czarnej komedii pt. “Deerskin” jest kurtka z frędzlami. To właśnie ona jest obiektem westchnień niejakiego Georges’a, który jest tak na prawdę przegranym gościem. Po zakupie zamszowej kurtki zaczyna marzyć o karierze filmowca. Mężczyzna wydaje pstatnie pieniądze i błąka się po francuskich prowincjach powoli dostając obłędu. Zaczepia przypadkowych ludzi, rozmawia z frędzlami, trzyma kamerę i wędruje z nią po wzgórzach.


Deerskin – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Przy “Deerskin” od razu widać, że producenci posiadają wiedzę kinową i wzorowo ją wykorzystują. Doskonale prowadzą oni tutaj swoich aktorów. Dujardin i Haenel doskonale prezentują swoje umiejętności aktorskie. Pierwszy z nich idealnie pasuje do postaci George’sa. Jest to mężczyzna z krwi i kości, zakochany w sobie i obłąkanego, który postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Jest on Laureatem Oscara i świetnie uzupełnia go tutaj postać Haenel, która wcale nie ustępuje jemu na krok, a nawet kradnie sceny. Nie wiem czy ten zabieg był zamierzony, ale wyszło na prawdę genialnie. Tak świetny duet aktorski widziałem chyba ostatnio tylko w filmie pt. “Nadzwyczajni“, który miał premierę w grudniu 2019 roku. Deerskin – 2019 – Lektor PL – Online.

Po seansie wielu z nas może odnieść wrażenie, że cała historia była tylko po to, żeby ożywać cały finał filmu. Efekt końcowy, to bardzo lekkostrawne zakończenie całej historii. Czasem również pojedyncze sceny mogą wywołać uśmiech na twarzy, jednak są to na prawdę pojedyncze sceny. Deerskin jest jednak pomysłem dość oryginalnym. Znów udało mu się wykorzystać fabularną przemoc do wprawienia nas w dobry nastrój. Autorowi pozostaje jedynie życzyć, by czasami przypomniał sobie o tym, że jej konsekwencje najbardziej dotykają nie nas, a jego własnych bohaterów. Film na pewno Was nie zawiedzie, a czas spędzony na seansie w kinie, nie będzie czasem zmarnowanym.

Deerskin 2019 Lektor PL Online - Deerskin - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź