Doktor Dolittle - 2020 - Dubbing PL

Doktor Dolittle – 2020 – Dubbing PL

Doktor Dolittle – 2020 – Dubbing PL. Cały film online. Dr. Dolittle wyrusza na tajemniczą wyspę, żeby razem ze zwierzętami zdobyć lek dla Królowej Anglii.


Opis filmu

Po stracie żony 7 lat temu, ekscentryczny doktor John Dolittle, słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia. Najlepiej czuje się on w towarzystwie zwierząt. Kiedy królowa Anglii zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza wraz ze swoimi zwierzętami na tajemniczą wyspę, żeby zdobyć dla niej lek.

Pobierz 2 - Doktor Dolittle - 2020 - Dubbing PL

Link 2:

Pobierz 2 - Doktor Dolittle - 2020 - Dubbing PL


Doktor Dolittle 2020 - Doktor Dolittle - 2020 - Dubbing PL

Jak sobie radzi Robert Downey Jr. w głównej roli? Średnio na jeża, być może z tego powodu, że nie ma tu zbyt wiele do zagrania. Prym wiodą zwierzaki, a Doktor, gdy pojawia się na ekranie, zazwyczaj rzuca cięte riposty lub skacze w sam środek jakiejś awanturniczej zawieruchy. Ktoś tutaj wyraźnie chciał stworzyć postać na podobieństwo Jacka Sparrowa, która udźwignęłaby w przyszłości całą franczyzę. Niestety, liczne niedostatki produkcji raczej zamykają temat kolejnych części Doktora Dolittle’a. Jak wiemy, film również nie ma szans na sukces finansowy. Robert Downey Jr. zalicza więc potknięcie. Doktor Dolittle – 2020 – Dubbing PL.

Nie jest niczym The Rock czy Tom Cruise, którzy samym nazwiskiem gwarantują zysk. W tym przypadku nie ma co jednak winić RDJ, a raczej wytwórnię, która w nieodpowiedni sposób podeszła do ryzykownego projektu. Widzowie, którzy w zeszłym roku przerabiali Króla Lwa, Dumbo, Jumanji i jeszcze kilka innych disnejowskich produkcji raczej nie przebierali nogami przed seansem Doktora Dolittle. Ciekawe nazwiska w obsadzie intrygowały, ale widocznie marvelowski potencjał był zbyt mały, żeby obrócić się w miliony monet. Słabe recenzje przelały czarę goryczy, stąd takie, a nie inne prognozy finansowe.

Doktor Dolittle [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Doktor Dolittle fabularnie prezentuje poziom kreskówkowy. Gdyby film był animacją, z pewnością celniej trafiłby w odpowiedniego widza. Kino familijne bez wyrazu i charakteru, z wieloma problemami zarówno na płaszczyźnie fabularnej, jak i technicznej. Widzowie do 12. roku życia z pewnością będą wniebowzięci, ale przecież tajemnicą poliszynela jest fakt, że dzieci z kina zawsze wychodzą zadowolone – niezależnie czy oglądają Toy Story, czy dziwactwa pokroju Panda i Banda. Przy tej propozycji warto też oglądnąć Jumanji: następny poziom.

Doktor Dolittle zauroczy je sympatycznymi zwierzakami i ich interakcjami. Dorosły widz nie ma czego tu szukać, no chyba że pójdzie na seans z napisami. W wersji z dubbingiem nie usłyszymy Ramiego Maleka jako goryla i Johna Ceny w roli misia polarnego. Czy jest to jednak wystarczająca motywacja, żeby spędzić wieczór z Doktorem Dolittle? Można mieć wątpliwości.

Zostaw odpowiedź