Doktor Sen - 2019 - Lektor PL - Online

Doktor Sen – 2019 – Lektor PL – Online

Doktor Sen – 2019 – Lektor PL – Online. Minęło wiele lat po wydarzeń, które miały miejsce w “Lśnieniu”. Dan Torrence pewnego dnia spotyka osobę, która ma takie same moce jak on.


Pobierz - Doktor Sen - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Akcja w “Doktorze Sen” dzieje się wiele lat później po wydarzeniach z “Lśnienia”. Dorosły Dan Torrence spotyka kobietę, która ma identyczne moce jak on. Dan będzie musiał chronić ją przed niebezpiecznym kultem, który poluje na dzieci z niezwykłymi mocami, żeby zachować niesmiertelność.


Doktor Sen – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Śmiało można stwierdzić, że “Doktor Sen” jest jedną z najlepszych ekranizacji powieści Kinga. W tej części doświadczymy dopełnienia pierwszej części “Lśnienia”. Wracamy tutaj do pomieszczeń, które bardzo dobrze znamy. Hotel Overlook wcale się nei zestarzał mimo, że minęło na prawdę sporo czasu. Tym razem również odgrywa on bardzo ważną rolę w całym filmie. Doktor Sen – 2019 – Lektor PL – Online.

Film trwa ponad dwie godziny i na pewno nie będą to stracone godziny. Jeśli chodzi o długość filmu, to tak dobrze oglądało się jeszcze tylko “Annabelle: wraca do domu” i “Lighthouse“. Obie produkcje są na prawdę genialne i można oglądać je bez znurzenia. Film ogromny sukces na pewno zawdzięcza świetnej grze aktorskiej. Chodzi konkretnie o charyzmatyczną i demoniczną – Rebeke Ferguson. Wcale nie ustępuje jej również wspaniały Evan McGregor. To właśnie ta dwójka dźwiga na swoich barkach ciężar tego filmu u wiecie co? Doskonale im to wychodzi, na prawdę.

Brakowało jednak tutaj technologii cyfrowej, tak jak miało to miejsce w “Irlandczyku”. Tam komputerowo producenci dodali twarze odmłodzonych aktorów. Piszę o tym, ponieważ w “Doktorze Sen” mamy postacie, które wyglądają prawie tak samo jak te w “Lśnieniu”. Jest to zabieg dość amatorski, szkoda jednak, że zabrakło tutaj wspomnianej technologii cyfrowej.

Doktor Sen” wcale nie miał łatwo, ponieważ oczekiwania fanów filmu jak i książki  “Lśnienia”, były na prawdę ogromne. Finalnie całość zagrała koncertowo, a ekipa w 100% sprostała cięzkiemu zadaniu. Nikt na pewno nie będzie zawiedziony po oglądnięciu tego filmu.

Doktor Sen 2019 Lektor PL Online - Doktor Sen - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź