Dżentelmeni - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Dżentelmeni – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Dżentelmeni – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Brytyjski baron narkotykowy chce sprzedać swoje niezwykle dochodowe imperium, miliarderom z Oklahomy.


Pobierz - Dżentelmeni - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Wszystkie szemrane typy gadają o tym, że brytyjski baron narkotykowy – Mickey Pearson, chce sprzedać swoje dochodowe interesy i wycofać się z rynku. Nie wiadomo do końca, co chodzi mu po głowie, może obawia się brexitu. Sypią się oferty kupna, groźby i różne inne dziwne zjawiska. Gangster nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, co może irytować kilka osób. Niektórzy sięgają po broń, a pewien dowcipny dziennikarz szykuje przekręt życia, który może zmienić reguły gry. Zaczyna się bardzo droga wojna, ale przecież dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.


Dżentelmeni – 2020 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Twórcy filmu “Dżentelmeni” odrobinę koloryzują całą rzeczywistość. Widzimy tutaj dużo samoodwołań, filmowe aluzje i smaczki. Akcja filmu przenosi się na zupełnie inny i wyższy metapoziom. Po drugie, w dziennikarza wciela się tutaj Hugh Grant. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to jedna z lepszych, jak nie najlepszych ról w jego karierze aktorskiej. Grant w genialny sposób pokazuje tutaj swoje komediowe atuty i nie ma z tym żadnego problemu. Warto też zwrócić uwagę na swoistą ironię, ponieważ aktor od blisko dekady aktywnie przeciwstawia się ingerowaniu mediów w życie prywatne popularnych osób. W “Dżentelmenach” wciela się w postać zabawnego, ale w gruncie rzeczy pozbawionego skrupułów reportera jednego z brukowców. Dżentelmeni – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Tą produkcją można porównać między innymi do “Irlandczyka“.

Nie ulega wątpliwości, że “Dżentelmeni” są przepełnieni zabawnymi dialogami i epizodami. Nie są to może jakieś zaskakujące twisty, ale na pewno bardzo zabawne. Nie wielu jednak potrafi opowiadać o porachunkach mafijnych, ani na chwilę nie zdejmując z twarzy uśmiechu starego szelmy. Richie natomiast potrafił i to zrobił i na pewno nie stracił przy tym ducha czasu. W ostatnich latach w kinie na pewno brakowało takich produkcji. Chodzi o taki solidny mi solidnego, ale nie traktujący poważnie gangsterskiego obrazu z porachunkami w tle. “Dżentelmeni” są produkcją kompletną i na pewno jej niczego nie brakuje.

Dżentelmeni 2020 Lektor PL Cały Film Online - Dżentelmeni - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź