Ema - 2019 - Lektor PL

Ema – 2019 – Lektor PL

Ema – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Nieuchwytna jak płomień, uwodzicielska Ema roznieca ogień wszędzie tam, gdzie się pojawia, a taniec jest dla niej całym życiem.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Ema - 2019 - Lektor PL


Opis filmu

Nieuchwytna jak płomień, uwodzicielska Ema roznieca ogień wszędzie tam, gdzie się pojawia. Taniec to dla niej całe życie. Wspólnie z mężem-choreografem podejmuje kontrowersyjną decyzję, przez którą upada jej dawny świat, a na zgliszczach starego porządku wyrasta zupełnie nowy.


Ema 2019 - Ema - 2019 - Lektor PL

Sama fabuła, mimo że jest dramatem rodzinnym, trochę bardziej przypomina kryminał, gdzie pomału odkrywamy coraz więcej informacji, by w końcu złożyć całą układankę w całość. Powoli nie tylko poznajemy, co się działo przed rozpoczęciem akcji, co spowodowało, że Gaston i Ema podjęli tak ciężką decyzję. Dowiemy się także, jak bardzo wszystkie następne ruchy Emy były zaplanowane i w pewnym sensie okrutne. A jednocześnie prowadzące do specyficznego happy endu.

Ema [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Film kończy się tym, że główna bohaterka dostaje wszystko. Tylko czy osoby, które potraktowała tak przedmiotowo, również?Na to nie dostaniemy odpowiedzi. Jednak film od początku nie udaje, że nam je poda. Pablo Lorrain w jednym z wywiadów stwierdził, iż Ema to pewien archetyp kobiety i ich ról w społeczeństwie – matki, córki, żony czy kochanki napędzonej przez bezwzględny indywidualizm, może miłość. I w tym muszę się zgodzić. Ema to nowy archetyp kobiety, która może wciąż spełniać wyznaczone role, jednak może je wykonywać w zupełnie nowy sposób. Ema nie próbuje usługiwać wszystkim, ale chce zadbać o własne szczęście, usamodzielnia się. Tańczy, krytykowana, jak chce. Ema – 2019 – Lektor PL.

Dokonuje decyzji, za które ludzie jej nienawidzą. Ale osiąga szczęście.Ema to postać i film fascynujący o którym można rozpisywać się godzinami. Jednakże przez cały seans wciąż miałam wrażenie, że w tym wszystkim zabrakło ducha, czy właśnie emocji, o jakich mówił Lorrain. Tak, ta historia była trudna i męcząca. Ale czy szokowała, zasmucała, weseliła? Mnie pozostawiła wciąż dosyć obojętną. I nie jestem do końca pewna, czy ten brak emocji u widza miał przypominać pewny brak emocjonalności Emy. Mam wrażenie, że jednak nie. Film na pewno jest warty polecenia i czas spędzony na seansie, nie będzie stracony.

Zostaw odpowiedź