Emma. - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Emma. – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Emma. – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Emma za wszelką cenę stara się wyswatać ludzi spotkanych na swojej drodze. Sama jednak nie chce prędko znaleźć miłość swojego życia.


Pobierz - Emma. - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Piękna, młoda i bogata Emma jest królową w swoim miasteczku. Nie ma tutaj żadnej konkurencji, ponieważ nikt jej nie dorównuje ani urodą ani bogactwem. Emma lubi swatać ze sobą przypadkowo spotkanych ludzi na swojej drodze. Zanim jednak znajdzie swojego ukochanego, będzie musiała zmierzyć się z bólem dorastania oraz miłosnymi rozczarowaniami.


Emma. – 2020 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Celem producentów filmu “Emma” było pokazanie ludzi w nich występujących, jako zwykłych i prostych, a nie bogaczy. Widzowie mają zobaczyć w nich ludzi popełniających błędy, mających słabości i obrażających się, tak jak inni zwykli ludzie. Emma jest również zwykłą kobietą, która płacze i garbi się, gdy tylko nikt nie patrzy. “Emma” jest debiutem reżyserskim Autumn de Wilde, która do tej pory zajmowała się reżyserowaniem teledysków. W filmie znajdziemy również genialną muzykę, która została wkomponowana w taki sposób, że nie zakłóca filmu. Jeśli chodzi o aspekt wizualny, to tutaj “Emma” również zachwyca. Ostatni dobry dramat jaki oglądałem, to był polski film “Pan. T.” Emma. – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Najlepsza jest i tak obsada aktorska. W “Emmie” zobaczymy Anya Taylor-Joy, która do tej pory występowała tylko raczej w thrillerach i horrorach. Natomiast w roli jej ojca pojawił się tutaj Billy Nighy. Ciężko tak na prawdę znaleźć tutaj jakieś minusy tego filmu. Produkcja wywołała u mnie prawdziwy zachwyt i zostanie po seansie w mojej głowie na długi czas. “Emma” jest genialną komedią romantyczną, która zachwyca swoją prostotą i nie ma w niej przerysowanych kompilacji. Należy pamiętać tylko, że to Emma z kropką, dla odróżnienia od poprzedniczek. W wywiadach de Wilde podkreśliła, że wykorzystała kropkę z dwóch powodów. Emma with a period to zabawna gra słowna, bo period to w amerykańskim zarówno kropka jak i film kostiumowy.

Emma 2020 - Emma. - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Jedna opinia do Emma. – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

  • Genek z Łazienek  napisz:

    Bardzo ciekawy film

Zostaw odpowiedź