Eternals - 2021 - Dubbing PL

Eternals – 2021 – Dubbing PL

Eternals – 2021 – Dubbing PL. Cały film online. Opowieść o Eternals – przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i ukształtowały jej historię.


Pobierz 2 - Eternals - 2021 - Dubbing PL


Eternals – 2021 – Dubbing PL

“The Eternals” opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie “Avengers. Koniec gry” muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.


Eternals 2021 - Eternals - 2021 - Dubbing PL

Najsłabszym elementem widowiska są czarne charaktery. Przez to, że jest ich kilku, to wszystko wygląda tak, jakby twórcy nie mogli się zdecydować, który jest tym głównym. Niestety, przez to tracą na tym wszyscy złoczyńcy, ponieważ tak naprawdę (co nie dotyczy tylko jednego z nich) nie otrzymujemy interesujących historii, które tłumaczyłyby ich motywacje czy sprawiłyby, że odrobinę zrozumielibyśmy ich plan. Szczególnie żałuje antagonisty związanego z Dewiantami, który miał ogromny potencjał zbudowany w trakcie opowieści, jednak ostatecznie był po prostu złoczyńcą, którego spokojnie można zapomnieć zaraz po seansie.

Eternals – 2021 [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Produkcja Zhao jest naprawdę piękna pod względem wizualnym. To, że reżyserka chciała kręcić większość ujęć w plenerach, a nie na green screenie, było strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobre ujęcia krajobrazów i otwartych przestrzeni nie tylko cieszą oko, ale również (a może przede wszystkim) dodają niezwykłego uroku, a nawet epickości scenom akcji. Gdyby nie zdjęcia w plenerach, CGI mogłoby przytłoczyć widza. Chociaż miejscami wydaje mi się, że jest za dużo efektów, to jednak nie odciągają one uwagi od bohaterów. Sceny akcji przebiegają płynnie i nie ma efekciarskiego chaosu. Sekwencje walk nie są może czymś, co zaparłoby dech w piersi i odmieniło oblicze MCU pod tym względem, ale są bardzo dobrze zrealizowane. Szczególnie podobała mi się potyczka w amazońskiej wiosce, której fragment możemy zobaczyć w zwiastunie. Piękne zdjęcia i CGI w nowym filmie Marvela to wyśmienite połączenie.

Eternals to bardzo dobre wprowadzenie do MCU nowej drużyny superbohaterów. Świetne postacie, relacje między nimi oraz sfera wizualna to najmocniejsze punkty produkcji Chloe Zhao. Widowisko awansowało do TOP 5 moich ulubionych filmów MCU. Zatem jak najbardziej polecam.

5 opinii do Eternals – 2021 – Dubbing PL

 • Piotr1984  napisz:

  Dzięki za dodanie całego filmu. Już oglądałem 😀

 • Dawid  napisz:

  Super film

 • 1234  napisz:

  Działa 😉

 • Cinek  napisz:

  Oglądać i pobierać zanim usuną hehe

 • Anonim  napisz:

  Pobieranie z chomika tez działa

Zostaw odpowiedź