Futro z misia - 2019 - PL - Online

Futro z misia – 2019 – PL – Online

Futro z misia – 2019 – PL – Online. Gangsterzy z podhalańskiej mafii postanawiają ukraść z komisariatu 120 kg. ziołowej herbatki? Po co im ziołowa herbatka? To miała być marihuana, ale ktoś ich niestety ubiegł i ukradł towar.


Pobierz - Futro z misia - 2019 - PL - Online

Opis filmu

Boss podhalańskiej mafii jest wściekły i ma na prawdę ku temu powód. Jego gangsterzy mają ukraść z komisariatu 120 kg. marihuany. Kradzież się powiodła, ale ukradli 120 kg. ziołowej herbatki! No co im herbatka? Ktoś ich niestety ubiegł i zwiał z całym towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się dwaj funkcjonariusze z CBŚ. W tym samym czasie na Pomorzu ktoś handluje bardzo dobrym towarem.


Futro z misia – 2019 [PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Gdyby za produkcję “Futra z misia” wziął się ktoś, kto ma głowę na karku, to mielibyśmy finalnie dobrą komedię kryminalną. Tutaj za reżyserię odpowiada Michał Milowicz, dla którego będzie to niestety debiut w reżyserski. Jego obsadzie aktorskiej brakuje po prostu wyrazistości. Sami zakończenie filmu natomiast pozostawia widzom w sercu uczucie pustki. Na końcu co prawda mamy kilka zwrotów akcji, ale ona również niczego ciekawego nie wnoszą. Jednym jedynym i zarazem największym błędem tego filmu jest fakt, że to komedia, która wcale nie jest śmieszna. No dobra, czasem można się uśmiechnąć, ale dosłownie ze 4 lub 5 scen z całego filmu. Cały humor w tej produkcji opiera się na tym, że ktoś jest bezgranicznie głupi i trzema mu coś tłumaczyć po dziesięć razy, a nadal nic nie kuma. Futro z misia – 2019 – PL – Online.

Produkcja “Futro z misia” nie powinno znajdować się kategorii filmów komediowych. Nie powinna znajdować się nawet na liście filmów kryminalnych, bo nie ma ona z tymi gatunkami wiele wspólnego. “Futro z misia” nie powinno nigdy wyjść w wersji finalnej w takiej jakiej wyszło. W tym scenariuszu na pewno gdzieś schowana jest dobra komedia, ale była by ona widoczna, gdyby za reżyserię wziął się ktoś z głową na karku i przysłowiowymi “jajami”. Topowi aktorzy również nie mają tutaj wiele do roboty, bo film jest nijaki. Filmu nie polecamy nawet przy kilku głębszych, bo można się tylko zdołować. Już chyba śmieszny jest mimo, że nie jest komedią – “#Jestem M. Mifsit”.

Futro z misia 2019 PL Online - Futro z misia - 2019 - PL - Online

Zostaw odpowiedź