Gang zwierzaków - 2019 - Dubbing PL - Cały Film - Online

Gang zwierzaków – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online

Gang zwierzaków – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online. Gang zwierzaków to animowana komedia, w której czworonogi będą musiały połączyć siły, żeby uratować swoje miasto.


Pobierz - Gang zwierzaków - 2019 - Dubbing PL - Cały Film - Online

Opis filmu

W mieście Robopolis nagle władze zaczynają przejmować roboty, a ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Problem w tym, że grupa rozpieszczonych zwierzaków nie bardzo potrafi sobie poradzić bez swoich opiekunów. Co innego pies Roger, który jest niezwykle szczęśliwy, bo zna ulice jak własną psią kieszeń. Nawet on z czasem zatęskni za ludźmi, bo robotów jest coraz więcej, żeby w końcu zniszczyć całe miasto. Czworonogi będą musiały od tej pory współpracować ze sobą, żeby ocalić dom, miasto, swoich opiekunów, a może nawet i cały świat.


Gang zwierzaków – 2019 [DUBBING PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Najnowszy film Reinharda Kloossa pt. “Gang zwierzaków” niby nie wnosi niczego nowego do gatunku animacji komediowej, ale jednak otrzymujemy coś zupełnie innego. “Gang  zwierzaków” możemy na pewno porównać do kilku produkcji, które mogliśmy oglądać w ubiegłym roku na dużym ekranie. Mam tu na myśli np. “Tajni i fajni” czy może nawet “Toy Story 4“. Warto zaznaczyć, że jest to niemiecka produkcja. Piszę o tym, bo jednak Niemcy znani są z tego, że są raczej bardziej takim dystyngowanym i mniej “uśmiechniętym” narodem. Stąd właśnie moje zdziwienie, że ta bajka powstała właśnie w tym kraju. Gang zwierzaków – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online.

Jak to w filmie z dubbingiem, przede wszystkim trzeba ocenić jakość dubbingu w danym kraju. Dziwnie jednak dubbingować język niemiecki. Nie piszę, że to niemożliwe, ale na pewno o wiele trudniejsze niż amerykańskie produkcje animowane. Postacie w filmie wyglądają bardzo ładnie i tak troszkę realistycznie. Animacja przepełniona jest kolorami i pięknymi utworami, które składają się wszystkie na genialną ścieżkę dźwiękową. Film trwa niespełna półtorej godziny i na pewno nie będzie to czas stracony. Będziemy świadkami wielu śmiesznych sytuacji, które raczej spowodują, że wrócimy jeszcze nie raz do tej produkcji. Na pewno jest to produkcja, która zasługuje na pochwałę i polecenie.

Gang zwierzaków 2019 Dubbing PL Cały Film Online - Gang zwierzaków - 2019 - Dubbing PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź