Głębia strachu - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Głębia strachu – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Głębia strachu – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Grupa naukowców próbuje za wszelką cenę wydostać się ze zniszczonej stacji badawczej przez trzęsienie ziemi.


Pobierz - Głębia strachu - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

11 kilometrów wgłąb oceanu obudziło się niebezpieczne zjawisko. Grupa naukowców musi walczyć o przetrwanie i wydostać się ze zniszczonego przez trzęsienie ziemi, laboratorium badawczego.


Głębia strachu – 2020 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Reżyser filmu “Głębia strachu” jest William Eubank, który odpowiedzialny jest między innymi za takie produkcje jak: “Love” czy “The Signal”. Oba filmu z “Głębią strachu” łączy genialna warstwa wizualna i oba filmy są bardzo dobre. Nowa produkcja przez swoją odmienność zyskały przychylność obu tych wcześniej wymienionych produkcji. To troszkę dziwne, bo “The Signal” sprawiał wrażenie troszkę dość szalonego jednak teledysku. Rządziła jednak bardziej w nim przypadkowość niż bardzo przemyślana wizja producentów. Głębia strachu – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Głębia strachu” nie wniesie tutaj niczego nowego i nie zabierze nas na pewno w kosmiczną podróż, ale wrzuci widza w piekielną głębię oceanu. Akcja thrillera z elementami horroru będzie rozgrywała się 11 kilometrów pod powierzchnią oceanu. Będzie zimno, ciemno i na pewno klaustrofobicznie. Nie tylko obserwujemy wszystko z bliska, ale możemy również odczuć niektóre rzeczy na własnej skórze, co zresztą możemy oglądnąć na zwiastunie dostępnym w sieci. Również klaustrofobicznie możemy poczuć się w “Ad Astrze” i “Kodzie Dedala“. W obu produkcjach możemy śledzić losy bohaterów z bardzo bliskiej odległości.

W “Głębi strachu” nie zobaczymy na pewno zaangażowania twórców filmu w jego scenariusz. To mogliśmy zaobserwować w innych jego produkcjach. Istnieje jednak nadzieja, że scenarzyści bardziej skupili się na wątkach fabularnych, a całość finalnie okaże się bardzo dobrze wyważona i poukładana. Finalnie film nie jest wcale zły. Na uwagę zasługuje jak już wspomniałem, genialna warta wizualna tej produkcji. “Głębia strachu” na pewno w bardzo dobry sposób rozpocznie nowy rok filmowy. Wierzę, że zapadnie w pamięci na dłużej niż tylko jeden wieczór. Film można oglądać już na naszym portalu Seansikowo.pl

Głębia strachu 2020 Lektor PL Cały Film Online - Głębia strachu - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź