Gniazdo 2020 Lektor PL 150x210 - Gniazdo - 2020 - Lektor PL

Gniazdo – 2020 – Lektor PL

Gniazdo – 2020 – Lektor PL. Cały Film Online. Rory jest w stanie zrobić wszystko, żeby tylko zdobyć pieniądze i wysoką pozycję w społeczeństwie. Po przeprowadzce do Londynu, jego małżeństwo staje się spiralą kłamstw i tajemnic.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Gniazdo - 2020 - Lektor PL


Gniazdo – 2020

Rory jest człowiekiem, dla którego pozycja i pieniądze znaczą bardzo wiele w życiu. Gdy dostaje nową pracę,stara się nakłonić żonę do przeprowadzki do Londynu. To właśnie tam ma szansę wzbogacić się i spełnić marzenia o bogactwie. Bez względu na koszty, postanawia wynająć ogromną willę na przedmieściach. Mężczyzna z czasem przekracza kolejne bariery i wszelkie zasady. Z czasem na jego idealnym wizerunku małżeństwa, pojawia się ogromna rysa. Jego życie zaczyna przypominać spiralę kłamstw i tajemnic.


Gniazdo 2020 - Gniazdo - 2020 - Lektor PL

Gniazdo – 2020 nie jest takim typowym przedstawicielem swojego gatunku. Jest to produkcja, za którą odpowiedzialny jest Sean Durkin. Film został nakręcony w Kanadzie i Wielkiej Brytanii. To właśnie ten stek kłamstw i tajemnic powoduje, że z czasem jesteśmy coraz bardziej przyklejeni do ekranu i nie możemy oderwać wzroku. Mimo, że napięcie budowane jest dość spokojnie, ponieważ jest to celowe. Mimo takiego zabiegu, raczej od razu chcemy zobaczyć zakończenie.

[CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Nad czym możemy ubolewać? Za mało jednak na ekranie było żony Rory’ego. Przecież z żoną, to główne postacie tego filmu, ale tutaj nie było tego aż tak widać. Gniazdo nie jest na pewno produkcją, która miałaby wnieść coś nowego do gatunku, lub stworzyć coś innego. Jest to taki troszkę odgrzewany thriller z elementami dramatu, bo nic tutaj nie ma odkrywczego. Film inspirowany został klasykami z tego gatunku filmowego. Niby film fajny, dobry, ale jednak czegoś tutaj brakowało.

Dzięki wszystkim tym elementom „Gniazdo” staje się filmem intrygującym, wciągającym i oddziałującym na zmysły, który na dodatek robi się lepszy z każdą kolejną sceną. Niespieszna historia, która jednak dociska pasa i pozwala widzom współodczuwać bolączki wszystkich bohaterów. Film gorąco polecamy, bo na prawdę warto obejrzeć!

Zostaw odpowiedź