Godzilla vs. Kong 2021 Lektor PL 150x210 - Godzilla vs Kong - 2021 - Lektor PL

Godzilla vs Kong – 2021 – Lektor PL

Godzilla vs Kong – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Król Potworów z nieznanych przyczyn zaczyna siać spustoszenie na całym globie. W obliczu zagrożenia, grupa ludzi postanawia przeciwstawić mu mitycznego Konga.


Pobierz 2 - Godzilla vs Kong - 2021 - Lektor PL


Godzilla vs Kong – 2021

Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.


Godzilla vs. Kong 2021 - Godzilla vs Kong - 2021 - Lektor PL

Fabuła Godzilla vs. Kong koncentruje się na dwóch wątkach. Jeden z nich dotyczy kosztownej ekspedycji do wnętrza ziemi z King Kongiem na pokładzie, w którą zaangażowani są związani z małpą Ilene i niema dziewczynka Jia, którą z Kongiem łączy szczególna relacja. Druga dotyczy znanej z drugiej Godzilli Madison Russell, która próbuje odkryć tajemnicę Apex Cybernetics i związków firmy z tytanem. Te wątki przeplatają się jednocześnie, podczas gdy wściekła Godzilla po 5 latach znów wykazuje aktywność. Najpierw atakuje siedzibę Apexu, a następnie transport Konga na Antarktykę.

Godzilla vs Kong – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

I tak dalej. Nie ma to większego znaczenia, bo i tak postaci zachowują się głupio i są zupełnie zbędne. Nie pomagają w tym aktorzy: ani Millie Bobby Brown, ani Rebecca Hall, Demian Bichir czy Alexander Skarsgard. Ich bohaterowie są miałcy i równie dobrze mogłoby ich nie być, może nawet film oglądałoby się lepiej, bo nie byłoby wymuszanych przerywników, które każą nam sądzić, że o coś w tym wszystkim chodzi. A przecież chodzi tylko o rozwałkę i kiedy ta pojawia się na ekranie, dopiero zaczyna robić się ciekawie. Godzilla vs Kong – 2021 – Lektor PL.

Bo film wygląda obłędnie, mimo że przecież przeładowany jest CGI. Naprawdę trzeba oddać twórcom, że mieli pomysł na to, jak pokazać starcie gigantów, wydobywając ich z ciemności i mgły, najpierw proponując starcie w pełnym słońcu, by w finale ozdobić potyczkę światłami i neonami japońskiego miasta. Ładnych lokacji zresztą jest tu więcej, bo wraz z Kongiem trafiamy m.in. do wnętrza Ziemi, które także robi wrażenie. Jest więc na co popatrzeć. Gigantyczne stwory walczą więc pośród świecących wieżowców i wszystko to wygląda zjawiskowo.

6 opinii do Godzilla vs Kong – 2021 – Lektor PL

 • George18  napisz:

  Polecam stronę xD

 • Antek  napisz:

  Genialny film. Dziękuję za dodanie go i za to że mogłem oglądać 🙂

 • Orka  napisz:

  Ściągnąć też się da!

 • xyz  napisz:

  Zajebista jakość

 • Anonim  napisz:

  Proponuję ściągnąć zanim usuną 🙂

 • qwerty  napisz:

  Super lektor

Zostaw odpowiedź