Gorący temat - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Gorący temat – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Gorący temat – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Film opowiada o kobietach, które postanowiły sprzeciwić się praktykom i toksycznej atmosferze jaka panuje w jednej z największych sieci informacyjnych na świecie.


Pobierz - Gorący temat - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Stacja Fox News jest jedną z największych sieci informacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Praca tam to marzenie wielu ludzi, bo dzięki niej otwierają się drzwi do sławy i ogromnych pieniędzy. Szefem jest tam despotyczny Roger Ailes. Żeby otrzymać tą pracę i piąć się po szczeblach kariery zawodowej, trzeba zadowolić właśnie jego. Jeśli chodzi o kobiety, to słowo “zadowolić” ma na prawdę bardzo szerokie znaczenie. Taki proceder ciągnie się już od wielu lat, a odmowa oznacza wyrzucenie z pracy z wilczym biletem w jedną stronę. Jednak po czasie trzy kobiety będące na różnym szczeblu kariery zawodowej, mówią wyraźnie dość! Ailes na pewno nie podda się bez walki, ponieważ posiada wiedzę, ogromną fortunę i poważne polityczne kontakty. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że ten sprzeciw będzie miał wpływ na miliony kobiet na całym świecie.


Gorący temat – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Cała fabuła “Gorącego tematu” opowiadana jest z perspektywy trzech kobiet, które znajdują się na różnych szczeblach kariery zawodowej. Jak można się domyślić ich historie miały łączyć się w całość i zgrabnie przedstawiać to, co dzieje się za drzwiami gabinetu Ailesa. Roach specjalizuje się jednak w komediach i stąd pewnie problemy z połączeniem tego wszystkiego w całość. Wygląda jak taki jakiś bełkot, który czytany jest z kartki. Brak tu jakichkolwiek emocji. W ogóle nie widać walki o swoje. Jest na pewno kilka lepszych dramatów. Choćby nawet “Nieplanowane“, czy “Winowajca“.

Także nawet takie trio jak Charlize Theron, Margot Robbie i Nicole Kidman, nie wypada tutaj najlepiej. Można odnieść wrażenie, że otrzymujemy tutaj wersję light, która jest dystrybuowana na resztę świata. Po tym filmie na pewno wiele osób zwróci uwagę na to czy atmosfera w pracy jest właściwa, a relację na linii pracownik – szef, czy aby na pewno prawidłowe. Takie filmy jak “Gorący temat” są potrzebne, bo problem molestowania jest oczywiście powszechny na całym świecie. Jednak jeśli pomyślimy o filmie, gdzie historia miała poruszać konkretny przypadek, to jest to na pewno za mało i zbyt ogólnie. Jest to świetna produkcja, która pokazuje, że nie każda aż tak złożona historia, nadaje się do przedstawienia na dużym ekranie, bo wszystko wydaje się być zbyt okrojone. Świetny pomysł na drugą cześć? Na pewno, ale nie w takiej postaci. Gorący temat – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Gorąco temat 2019 Lektor PL Cały Film Online - Gorący temat - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź