Grinch - 2018 - Dubbing PL

Grinch – 2018 – Dubbing PL

Grinch – 2018 – Dubbing PL

Pobierz - Grinch - 2018 - Dubbing PL

Grincz powraca, żeby znowu tradycyjnie zepsuć ten piękny świąteczny czas. W tym samym czasie mieszkańcy Ktosiowa wyczekują tego wspaniałego Białego Bożego Narodzenia, tego najpiękniejszego dnia w roku. Tylko zielony stwór imieniem Grinch nie znosi świąt i zrobi wszystko, żeby zepsuć je wszystkim mieszkańcom.

Recenzja

Grinch” jest akurat tym filmem, który warto potraktować jako perełka i wyłowić ja spośród tych wszystkich światowych badziewi. Film natomiast jest zrobiony w bardzo sprawny sposób, jest sympatyczny i przede wszystkim, bardzo dowcipny. Dodatkowo tylko w bardzo małym stopniu dotknęła go ta hollywoodzka zaraza w postaci happy endu i towarzyszącej mu powszechnej radości. Najważniejsze jest jednak to, że znajdziemy w nim kilka na prawdę świetnych i niezapomnianych scen. Jedną z nich jest np. całowanie psa pod ogonem, tak, poważnie. Sam zdziwiłem się, taka scena w ogóle została zaakceptowana w amerykańskim filmie animowanym dla dzieci. Ciekawe czy to właśnie z tego w ogóle powodu, ktoś podwyższył wiek filmu. Seans w kinie nie przebiegał wcale tak spokojnie od samego początku, bo rodzice cały czas kombinowali jak tylko wyprowadzić po cichu swoje dzieci z kina.

Na samym końcu należy wspomnieć o dubbingu. Nie jest on zły, ale nie jest też jakiegoś górnego lotu. Na szczęście niee tylko w Polsce film jest dubbingowany. Film jest tak na prawdę taki średni. Nie wnosi on zupełnie iniczego nowego i jest takim typowym odgrzewanym kotletem. Szczerze? Nie warto iść na ten film do kina. Lepiej posiedzcie w domu i oglądnicie go na naszej stronie z dubbingiem.

Oglądaj online cały film Grinch – 2018 – Dubbing PL

Grinch 2018 cały film online - Grinch - 2018 - Dubbing PL

5 opinii do Grinch – 2018 – Dubbing PL

 • Dawid  napisz:

  Dobrze że działa, lektor też ok

 • Judyta19  napisz:

  Polecam film

 • Angela  napisz:

  Działa!!! :*

 • Maciek17  napisz:

  Śmiało oglądać, to pełna wersja

 • Benek  napisz:

  Bardzo dobra wersja. Dzięki za udostępnienie 🙂

Zostaw odpowiedź