Halloween zabija - 2021 - Lektor PL

Halloween zabija – 2021 – Lektor PL

Halloween zabija – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Laurie wierzy że pokonała swojego prześladowcę. Okazuje się jednak, że jej gehenna wcale się nie skończyła.


Pobierz 2 - Halloween zabija - 2021 - Lektor PL


Halloween zabija – 2021

Kilka minut po tym, jak Laurie Strode (Curtis), jej córka Karen (Judy Greer) i wnuczka Allyson (Andi Matichak) zostawili zamaskowanego potwora Michaela Myersa uwięzionego w piwnicy Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jest przekonana, że w końcu udało się pokonać jej dręczyciela. Jednak Michaelowi udaje się uwolnić z pułapki, a nieposkromiona chęć mordowania powraca. Laurie inspiruje mieszkańców Haddonfield do powstania przeciwko pozbawionemu jakichkolwiek uczuć mordercy.


Halloween zabija 2021 - Halloween zabija - 2021 - Lektor PL

Dawid Gordon Green odważnie podszedł do kontynuacji, gdyż wiedział, że siła poprzedniej odsłony, w której główne skrzypce grało trio kobiet, ulegnie osłabieniu, a odrodzony niczym feniks z popiołów potwór – jako zło karmiące się strachem mieszkańców miasteczka, wróci jeszcze bardziej zdeterminowany i niepowstrzymany. Nie ma więc tutaj miejsca na finezyjne rozwiązania, a cała galeria drugoplanowych i trzecioplanowych postaci – zapełnia ekranowe chwile jedynie jako mięso armatnie dla Michaela Myersa.

Nie brakuje rzec jasna przeróżnych form zadawania śmierci kolejnym oponentom, którzy stanęli na drodze bestii. Autorzy z fantazją podeszli do scen krwawych łaźni, wyłupywanych oczu, skręconych karków, przetrąconych gnatów czy nieskończonej ilości ciosów kuchennym nożem. Myers jest w swoim żywiole, jedynie otoczenie przestało się go bać i zamierza doprowadzić do jego zniszczenia.

Halloween zabija – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

I właśnie w tym narastającym chaosie związanym z głównym antagonistą, zamieszaniem wywołanym przez potencjalnych poskromicieli kroczącego niespiesznie zamaskowanego zła Green szuka fabularnej wolty. Zapewne nie w pełni mu się ona udaje, ale należą się brawa za podjęty trud. Nie mają oni tak wielkiej siły rażenia jak Laurie, ale zapewniają widzowi dreszczyk emocji. Halloween zabija – 2021 – Lektor PL.

Zwłaszcza że to ofiary stają się tutaj atakującymi, a morderca zostaje przyparty do muru. Całość dopełnia mrok halloweenowego szaleństwa i jak zwykle kunsztownie dopracowana przez Johna Carpentera muzyka ze znanym już chyba wszystkim motywem.

Zostaw odpowiedź