Imprezowi rodzice - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Imprezowi rodzice – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Imprezowi rodzice – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Pobierz - Imprezowi rodzice - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online


Opis filmu

Frank i Nancy po odesłaniu swojej córki na studia, postanawiają powrócić do swojego rodzinnego domu na przedmieściach. Ich sąsiedzi są puści i bardzo próżni, a małżeństwo będzie musiało ukryć przed nimi fakt, że nie mają złamanego grosza przy duszy. W dniu, w którym ich stan konta jest bliski zeru, obmyślają genialny plan. Postanawiają na kilka miesięcy wynająć komuś dom bogatego sąsiada, który wyjechał na dłuższy okres czasu. Ich pomysł zamiast szybkiej kasy, przynosi serię niespodziewanych i przekomicznych zdarzeń.


Recenzja

Imprezowych rodziców ogląda się tak trochę jak taki typowy polski kabaret, w którym dużo się dyskutuje, krzyczy i odgrywa bardzo proste role. Frank jest zwykłym chamem, a Nancy zazwyczaj głośno wypowiada się na dany temat. Można by rzec, że postacie zostały pisane w bardzo infantylny sposób, podobnie zresztą jak cała historia i humor w niej zawarty. Jeśli chodzi o komizm produkcji, to jest to temat na osobny akapit. Imprezowi rodzice – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online.

Koncept na historię imprezowych rodziców jest niezwykle prosty, mimo bardzo krótkiego czasu trwania, pełno jest tutaj jednak zaskakujących zwrotów akcji. Nawet Will Farrell odegrał taki epizod, w którym wcielił się w postać bezdomnego. Nadal jest to jednak konwencja kabaretowa i niestety nie wszystkim może się to podobać.

Twórcy trochę na siłę starają się wrzucić do tej produkcji poszczególne skecze, które jednak można było odegrać w kilka minut na scenie kabaretu. Zwłaszcza, że humor tam występujący, tylko momentami jest w stanie wywołać uśmiech na ustach przeciętnego widza. W filmie Freda Wolfa nie ma naprawdę nic, co byłoby atrakcyjne dla współczesnego widza. Czasem motyw rodziny i relacji jest napisany sprawnie, Salma Hayek zrobi coś niekonwencjonalnego i tyle. Jest to taka typowa wakacyjna produkcja, którą możemy oglądnąć, ale i tak za miesiąc nikt już nie będzie za bardzo pamiętał o tym filmie.

Imprezowi rodzice – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Imprezowi rodzice 2019 - Imprezowi rodzice - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Zostaw odpowiedź