Irlandczyk - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Irlandczyk – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Irlandczyk – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Były członek mafii Bufalino wraca do sekretów organizacji, których strzegł przez wiele lat.


Pobierz - Irlandczyk - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Akcja “Irlandczyka” rozgrywa się w powojennej Ameryce, która jest widziana oczami weterana II Wojny Światowej. Kiedyś był oszustem i najemnikiem, który pracował dla najsławniejszych przestępców XX wieku. Historia opowiada o największej zagadke kryminalnej Stanów Zjednoczonych, a mianowicie tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych – Jimmy’ego Hoffa. Widzowie będą mogli zobaczyć kulisy przestępczego świata, walki o wpływy i kryminalnego powiązania z polityką.


Irlandczyk [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

“Irlandczyk” był najbardziej oczekiwanym filmem tego roku. Od samego początku było wiadomo, że film jest od początku skazany na sukces, jednak był to projekt wysokiego ryzyka, ponieważ tematyka gangsterska jest już troszkę przesycona. Wszyscy tak na prawdę bali się o efekty specjalne i o cyfrowe odmłodzenie bohaterów. Jednak wyszło to na prawdę bardzo dobrze i młody De Niro wygląda na prawdę znakomicie. Irlandczyk – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Film to taki swojego rodzaju sentyment za czasami, które dawno minęły. Scorsese ukazuje prawdziwy i brutalny świat, aż można odetchnąć z ulgą, że urodziliśmy się w innych, lepszych czasach. Później jednak zorientowałem się, że przesłanie płynące z “Irladczyka” jest inne – czasy się zmieniają, technika idzie do przodu, pojawiają się nowe technologie, ale ludzka mentalność jest niezmienna. Dzisiaj także żyją odpowiednicy Franka Sheerana.

Scorsese bardzo dobrze dawkuje każde emocje, trzyma je krótko, a gdy trzeba, to popuszcza odrobinę smycz. Stosuje on swoje profesjonalne i sprawdzone chwyty, do których zostaliśmy już przyzwyczajeni. “Irlandczyk” jest gangsterską opowieścią na poziomie. Film wciąga i trzyma w napięciu i daje poczuć klimat starych dobrych czasów. Cieszę się, że Netflix nie pociął “Irlandczyka” na jakiś mini serial, tylko dostaliśmy potężny pełny metraż. To film, który zdecydowanie warto obejrzeć w kinie. Film z lektorem można oglądać online na naszej stronie Seansikowo.pl

Irlandczyk 2019 Lektor PL Cały Film Online - Irlandczyk - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź