Jestem REN - 2019 - PL

Jestem REN – 2019 – PL

Jestem REN – 2019 – PL. Cały film online. Rodzina prowadzi ustabilizowane życie. Pewnego dnia kobieta zaczyna zachowywać się w bardzo dziwny niepokojący sposób. Okazuje się, że Renata jest REN.


Opis filmu

Polska rodzina prowadzi ustabilizowany tryb życia. Pewnego dnia kobieta zaczyna bardzo dziwnie się zachowywać. Przez to w rodzinie pojawia się coraz większa nieufność. Jan namawia rodziną do wyjazdu na rodzinną terapię. Renata wpada w furię, gdy okazuje się, że wpadła w pułapkę zastawioną przez męża, który rzekomo współpracuje z międzynarodową korporacją, która chce jej się pozbyć. Gdy w trakcie sesji terapeutycznej wychodzi na jaw, że Renata to tak naprawdę REN – najwyższej klasy android, sprawy jeszcze bardziej się komplikują. Kobieta czuje się osaczona i nie wie komu może zaufać.

Pobierz 2 - Jestem REN - 2019 - PL

Link 2:

Pobierz 2 - Jestem REN - 2019 - PL


Jestem REN 2019 - Jestem REN - 2019 - PL

Jeśli nie można zrobić dobrego pod względem realizacyjnym i technicznym (czyli efektów specjalnych) thrillera sci fi, to historia musi się bronić i wciągnąć widza. Niestety tutaj tak się nie stało. To wszystko wygląda jak wysilona próba stworzenia ambitnego science fiction. Jednak na koniec dostaliśmy po prostu nieabsorbującą historię, w której postanowiono pojechać na samym pomyśle, bez odpowiedniego przefiltrowania go i zagłębienia się w temat.

Obsada stara się, jak może, wyciągnąć coś ze swoich postaci, jednak według mnie scenariusz za bardzo nie pozwalał im wykrzesać interesującej nuty, która zatrzymałaby przy danym bohaterze na dłużej. Niestety wszystkie postacie, są pozbawione wielowymiarowości, bezbarwne i absolutnie do zapomnienia w kilka minut po zakończeniu produkcji. Warto także oglądnąć film “Więzień zero“.

Jestem REN [PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Być może próbowano zastosować tutaj pewien futurystyczny chłód i bezduszność. Jednak i nawet w taki sposób napisane postacie powinny mieć jakąś sferę w swoim charakterze. Może zainteresowała by widza i pozwoliła zastanowić się nad motywacjami danego bohatera i jego rozterkami. Tutaj to wszystko potraktowano po macoszemu i naprawdę męczyłem się przez zdecydowaną większość seansu. Jestem REN – 2019 – PL.

Jestem REN to film, który miał potencjał na coś naprawdę dobrego. Jednak został on bardzo szybko zaprzepaszczony. Dostaliśmy nudną historię, która siliła się na ambitne sci fi, ale koniec końców nic z tego nie wyszło.

Zostaw odpowiedź