Jeźdźcy sprawiedliwości 2020 Lektor PL 150x210 - Jeźdźcy sprawiedliwości - 2020 - Lektor PL

Jeźdźcy sprawiedliwości – 2020 – Lektor PL

Jeźdźcy sprawiedliwości – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Markus wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk.


Pobierz 2 - Jeźdźcy sprawiedliwości - 2020 - Lektor PL


Jeźdźcy sprawiedliwości – 2020

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.


Jeźdźcy sprawiedliwości 2020 - Jeźdźcy sprawiedliwości - 2020 - Lektor PL

Jensen w pewnym momencie zamienia również kino zemsty na bardzo mocny dramat rodzinny i wychodzi mu to znakomicie. Wszystko dzięki aktorskiemu kwartetowi, który przedstawia głównych bohaterów. Mads Mikkelsen w Jeźdźcy sprawiedliwości ma kolejną, fantastyczną rolę w swoim repertuarze. Aktor oszczędza środki wyrazu, jednak gdy już musi wejść na bardziej emocjonalny ton, to zbieramy szczęki z podłogi. Mikkelsen zdecydowanie bryluje wśród głównej obsady, chociaż Nikolaj Lie Kaas, Lars Brygmann oraz Nicolas Bro również wnoszą do produkcji wyjątkową mieszankę ciepła, gniewu, rozpaczy, a nawet niewymuszonego humoru.

Jeźdźcy sprawiedliwości – 2020 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Szczególnie ten ostatni sprawdza się doskonale jako nieprzystosowany społecznie informatyk, który ma problemy z interakcją z innymi ludźmi. Cała czwórka oraz dwoje drugoplanowych bohaterów, czyli Mathilde i Bodashka, tworzą mieszankę wybuchową, przedziwny rodzaj dysfunkcyjnej rodziny, w której aż kipi od emocji. Jednak przy okazji szanują się i dbają o siebie. Sceny z ich udziałem oferują prawdziwy koktajl uczuć, potrafią wzruszyć, rozbawić, ale również bardzo zasmucić. I o to chodzi w kinie, dlatego chce się oglądać głównych bohaterów i ich działania na ekranie. Jeźdźcy sprawiedliwości – 2020 – Lektor PL.

Chciałbym dowiedzieć się, dlaczego jest taki zamknięty w sobie, co jest tego powodem, jednak tego nie dostaje. Czasem postawienie na postaci z pewną aurą tajemnicy wokół nich sprawdza się, jednak w kilku momentach spokojnie można było rozwinąć opowieści niektórych bohaterów. To samo tyczy się antagonistów tytułowego gangu, Jeźdźców sprawiedliwości. Nie zapamiętamy ich po seansie. Spokojnie można było zagrać mocniej braterską relacją, jednak tak się nie stało. Szkoda.

Zostaw odpowiedź