Joker - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Joker – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Joker – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Pewien znany komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą imieniem Joker.


Pobierz - Joker - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Film opowiada historię jednego z najpopularniejszych super przestępców uniwersum DC – Jokera. Arthur Fleck jest bylym pacjentem szpitala psychiatrycznego, który obecnie pracuje jako klaun. Temu samotnemu człowiekowi w relacjach z ludźmi przeszkadza jego niepohamowany śmiech. Wieczory spędza w domu, gdzie opiekuje się swoją starą i schorowaną matką. Jego życie zmienia się w momencie, gdy mężczyzna otrzymuje broń od kolegi z pracy. Za wszelką cenę będzie chciał odegrać się na mieszkańcach miasta, którzy z niego drwili. Jego życie od teraz nabierze głębszego i jakiegokolwiek sensu.


Joker – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Twórcy filmu “Joker” chcieli pokazać coś więcej niż tylko historię filmowego Jokera. Pokazuje przerażający obraz świata, w którym rządzi pieniądz. Śmierć bogatego zaraz zostanie zauważona, a biednego nawet wcale. Okazuje się, że cała otoczka wokół Jokera ma tyle niuansików, że można by tak na prawdę pójść w różne strony podczas tworzenia fabuły filmu. Producenci pokazują różne strony medalu, ale nic nie jest takie proste, jak się wydaje. Nie starają się oni moralizować, ale tak jak wspomniałem, nic nie jest czarne lub białe. Dawno nie widziałem tak świetnego filmu. Można tu wymieniać wiele produkcji jak np. “Proxima“, “Richard Jewell” czy między innymi “Błąd systemu“. “Joker” z pewnością jest najlepszą produkcją w tym roku w tym gatunku filmowym.

“Joker” na pewno spełnia oczekiwania wielu widzów, a nawet napisze więcej, czasem nawet je przewyższa. Todd Philips świadomie tworzy tutaj postać, którą możemy podziwiać w komiksach i idzie właśnie tym torem. Ten film jest najlepszym dowodem na to, że z postaciami komiksowymi można zrobić na prawdę wiele, ale potrzeba ogromnej odwagi. Philips na pewno udowodnił, że mimo miana “reżysera słabych komedii”, potrafi zrobić najlepszą produkcję tego roku, a może i najważniejszą. Joker – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Jest to typowy dramat psychologiczny, który pokazuje powolny upadek człowieka. Z drugiej strony jest to historia Jokera, który kolejny raz udowadnia, że jest świetną postacią dla aktora. Do tego filmu trzeba podejść jak do bardzo mocnego i artystycznego kina, gdzie większość rzeczy została zapożyczona z komiksów. “Joker” jest tak niezwykłym i genialnym filmem, że na pewno trafi w gusta każdego fana postaci jak i zwykłego widza.

Joker 2019 Lektor PL Cały Film Online - Joker - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź