Judy - 2019 - Lektor PL - Online

Judy – 2019 – Lektor PL – Online

Judy – 2019 – Lektor PL – Online. Jest zima 1968 roku. Judy Garland, ktora cieszy się ogromną popularnością, przylatuje do Londynu na serię koncertów.


Pobierz - Judy - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Judy  Garland to znana i utalentowana gwiazda sceny i wielkiego ekranu. Kobieta podbiła serca milionów fanów na całym świecie dzięki niewinnej urodzie, przepięknemu głosowi i ogromnej charyźmie. Wraz z popularnością przyszły wielkie pieniądze, samotność i cztery nieudane małżeństwa. Właśnie w tym burzliwym momencie poznajemy Judy Garland. Wtedy właśnie artystka staje się zmęczona życiem, a jej jedynym priorytetem w życiu jest zapewnienie spokojnego buty, swoim dzieciom. Pewnego dnia jej gwiazda przygasa, a kobieta zaczyna żyć tylko marzeniami i nie może pogodzić się z faktem, że najlepsze już za nią. Okazuje się, że w Londynie nadal jest wielką gwiazdą, a publiczność chce oglądać ją na żywo. Czy to jej druga szansa? Czy kobieta zdecyduje się na długą rozłąke z dziećmi, żeby zapewnić im byt finansowy? Czy młody mężczyzna okaże się tym, na którego kobieta czekała całe życie.


Judy – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Film “Judy” ukazuje nam życie gwiazdy w tym najgorszym momencie jej życia. Wszystkie retrospekcje są doskonałym dopełnieniem do narracji i zostały wplątane w główny wątek z ogromną starannością. Całość oczywiście prezentuje się bardzo dobrze, to właśnie poszczególne sceny pomagają zrozumieć stan fizyczny i umysłowy bohaterki.

Obraz Goolda nie prezentuje żadnych fajnych ciekawych autorskich posunięć i jest to raczej bardzo dobry film biograficzny. Bardzo podobny do “Bohemian Rhapsody“. Co łączy te dwie produkcje? Ogrom i sława głównych bohaterów. Z ekranu płyną na prawdę bardzo wielkie emocje i to właśnie pozwolą zapomnieć widzom, że całość jest bardzo przeciętna. Judy – 2019 – Lektor PL – Online.

Celem twórców filmu na pewno była chęć zebrania kilku nominacji do Oscara. Przynajmniej jedna z nich mogłaby zakończyć się Oscarem dla genialnej Zellweger za główną postać. Koniec filmu jest jednak wyjątkowy. Podczas niego usłyszymy kultowy kawałek pt. “Somewhere Over the Rainbow”, a publiczność pomaga jej w dokończeniu utworu, bez większego oporu oddajemy się twórcom w prowadzeniu nas po tej genialnej historii. Utwór ten miał wycisnąć od początku morze łez i wiecie co? Udało się! Gorąco polecamy “Judy“!

Judy 2019 Lektor PL Online - Judy - 2019 - Lektor PL - Online

Jedna opinia do Judy – 2019 – Lektor PL – Online

Zostaw odpowiedź