Jumanji: Następny poziom - 2019 - Lektor PL - Online

Jumanji: Następny poziom – 2019 – Lektor PL – Online

Jumanji: Następny poziom – 2019 – Lektor PL – Online. To powrót głównych bohaterów, których poznaliśmy w poprzedniej części tylko, że zasady gry diametralnie się zmieniły. Tym razem muszą powrócić do gry i uratować przyjaciela, który się z niej nie wydostał.


Pobierz - Jumanji: Następny poziom - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Jumanji: Następny poziom zwiastuje powrót głównych bohaterów, których mogliśmy poznać w poprzedniej części filmu. Słynni bohaterowie muszą tym razem powrócić do gry, żeby uratować swojego przyjaciela, któremu nie udało się z niej wydostać. Jest tylko jeden problem, bo zasady gry są zupełnie inne. Bohaterowie nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie tak, jak sobie to zaplanowali.


Jumanji: Następny poziom – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

W “Jumanji: następny poziom” na prawdę bardzo ciężko oczekiwać jakiegoś powiewu świężości w porównaniu z poprzednią częścią filmu. Największą zaletą filmu są tutaj oczywiście aktorzy i ich przebojowość. Morał filmu jest taki, że każdy człowiek na pierwszy rzut oka, doskonały, ma także swoje wady i problemy. Natomiast myśl “czuj się dobrze we własnym ciele” wcale nie odzwierciedla tego filmu. Ciężko Jumanji nazwać takim rasowym filmem przygodowym. Takim filmem jest dla mnie np. “Alfa“.

Na pewno ciekawym zabiegiem jest tutaj wprowadzenie staruszków do gry. Wspominają oni ostatnie lata i ostatecznie mają szansę, żeby ponownie stać się sprawnymi fizycznie. A jednak w przypadku najstarszego pokolenia powrót do rzeczywistości mógłby okazać się dużo bardziej gorzki, niż w przypadku tych, którzy dopiero rozwijają skrzydła. Jumanji: Następny poziom – 2019 – Lektor PL – Online.

Tak posumowując, film pt. “Jumanji: Następny poziom” jest zaskakująco dobrym filmem przygodowym, pezepełnionym akcji i rozrywki. Zobaczymy na pewno sporo fajnych aktorskich popisów, co będzie skutkowało kupą śmiechu. Koniecznie jednak następnym razem temat powinien być poruszony z zupełnie innej strony. Jest na to ogromna szansa, ponieważ po napisach jest jeszcze jedna scena, ale nie chciałbym tutaj spoilerować Wam zakończenia.

Jumanji Następny poziom 2019 Lektor PL Online - Jumanji: Następny poziom - 2019 - Lektor PL - Online

Jedna opinia do Jumanji: Następny poziom – 2019 – Lektor PL – Online

  • […] Doktor Dolittle fabularnie prezentuje poziom kreskówkowy. Gdyby film był animacją, z pewnością celniej trafiłby w odpowiedniego widza. Kino familijne bez wyrazu i charakteru, z wieloma problemami zarówno na płaszczyźnie fabularnej, jak i technicznej. Widzowie do 12. roku życia z pewnością będą wniebowzięci, ale przecież tajemnicą poliszynela jest fakt, że dzieci z kina zawsze wychodzą zadowolone – niezależnie czy oglądają Toy Story, czy dziwactwa pokroju Panda i Banda. Przy tej propozycji warto też oglądnąć Jumanji: następny poziom. […]

Zostaw odpowiedź