Kłamstewko 2019 Lektor PL Cały Film Online - Kłamstewko - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Kłamstewko – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Kłamstewko – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Członkowie rodziny ukrywają przed seniorką rodu informacje o jej złym stanie zdrowia. Odwiedzają ją tłumnie pod błahym pretekstem: hucznym weselem ich kuzyna.


Pobierz - Kłamstewko - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Mieszkający w Nowym Jorku Billy dowiaduje się o bardzo złym stanie zdrowie jego babci. W pierwszej myśli chciał wskoczyć do samolotu, żeby ją odwiedzić i godnie pożegnać. Cała rodzina jednak postanawia zataić informacje odnośnie jej złego stanu zdrowia. Chcą odwiedzić ją pod pretekstem hucznego wesela ich kuzyna. To nic, że przyszłe małżeństwo zna się dopiero kilka tygodni, bo w obecnej sytuacji, wszystkie chwyty dozwolone. Dzięki temu spęd rodzinny nie wywoła żadnych podejrzeń w oczach seniorki rodu.


Kłamstewko 2019 - Kłamstewko - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opowieść Lulu Wang jest opowieścią bardzo osobistą, która została oparta na prawdziwym kłamstewku. W “Kłamstewku” główna bohaterka produkcji pochodzi z Chin, ale mieszka w Nowym Jorku. Część rodziny wyjechała do Japonii, natomiast kilak osób zostało w Ojczyźnie. Do tej drugiej grupy zalicza się właśnie seniorka rodu imieniem Nai Nai. To właśnie u niej został zdiagnozowany złośliwy nowotwór. Członkowie rodziny postanawiają ukryć tą informację przed nią i zorganizować rodzinne spotkanie pojednawcze, żeby godnie pożegnać babcię. Wymyślają, że spotkają się wszyscy pod pretekstem wesela ich kuzyna. To nic, że państwo młodzi znają się zaledwie kilka tygodni.

Kłamstewko – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, GDZIE OGLĄDAĆ, ONLINE]

Największym atutem “Kłamstewka” jest doskonale zachowana równowaga pomiędzy humorem, a sytuacjami jednak poważnymi. Nie jest to jednak takie łatwo, bo temat jest dość ciężko – chodzi przecież o starszą panią i umieranie. Właśnie dlatego ta produkcja jest bardzo zabawna, bo seniorka nie wie dlaczego cała rodzina spotkała się w jednym gronie.

Kłamstewko” jest tak na prawdę bardzo optymistyczną opowieścią, która w genialny sposób ukazuje prawdziwe, choć trudne, relacje rodzinne. Głęboko również wierzymy, że film może mieć podłoże terapeutyczne, bo przecież śmiech to zdrowie. Dawno nie widziałem tak genialnego filmu chyba poza “Deerskin” i “Nadzwyczajni“. Kłamstewko – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Zostaw odpowiedź