Kod Dedala 2019 - Kod Dedala - 2019 - Lektor PL - Online

Kod Dedala – 2019 – Lektor PL – Online

Kod Dedala – 2019 – Lektor PL – Online. Dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze na wzór apartamentu, gdzie muszą dokończyć bestsellerową powieść. Nagle praca przecieka do internetu, a oni sami muszą ustalić, kto jest złodziejem.


Pobierz - Kod Dedala - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Dziewięciu tłumaczy daje się zamknąć w bardzo luksusowym bunkrze, żeby przełożyć ostatnią część bestsellerowej powieści. Na tą książkę czekają miliony czytelników, a ona sama staje się więzieniem. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym sprawia, że frustracja narasta i czuć gęstą atmosferę. Nagle w internecie ukazuje się fragment książki wraz z żądaniem okupu. Podejrzany jest teraz każdy, a wrogiem jest szybko płynący czas. Wydawca jest bezwzględny i na pewno złodziej zostanie ukarany. Film trzyma do samego końca w ogromnym napięciu.


Kod Dedala – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Twórcy filmu “Kod Dedala” bardzo dobrze zagłębili się w temat ambicji, która zżera od środka wielu z nas. Bardzo często to właśnie przez nią zapominamy o ważniejszych sprawach. Nie uświadczymy tutaj jakiegoś wielkiego mądrzenia się na ten temat, ale raczej coś na zasadzie, że filozofia przeplata się z fabułą, która bliska jest thrillerowi. Na pewno nie ma tutaj przerostu formy nad treścią. Tutaj wszystko jest jednak bardzo stonowane. Kod Dedala – 2019 – Lektor PL – Online.

Pod względem obsady aktorskiej, film zaliczyć można do filmowej ekstraklasy. Tutaj na pewno na pierwszy plan wysuwa się Alex Lawther. Jest to człowiek o wielu twarzach, które świetnie potrafi zaprezentować na ekranie. Genialnie ogląda się także jego pojedynek z Lambertem Wilsonem. Obaj panowie doskonale potrafią zbudować atmosferę rywalizacji i chwała im za to.

Kod Dedala” jest na pewno ogromnym zaskoczeniem tego roku. Na początku myślałem, że jest to film pokoju “Skarbu Narodów” czy “Aniołów i Demonów”. Film na pewno pozytywnie zaskakuje. Jest to na pewno bardzo dobry i rasowy thriller, który  zostanie na dłużej w pamięci przeciętnego widza. Z całą pewnością nie będzie to czas stracony.

 Kod Dedala 2019 Lektor PL Online - Kod Dedala - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź