Koty - 2019 - Lektor PL

Koty – 2019 – Lektor PL

Koty – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Victoria została porzucona przez swoją właścicielkę. Teraz będzie musiała odnaleźć się w tajemniczym świecie kotów.


Opis filmu

Koty – 2019 – Lektor PL. Tytułowa Victoria została porzucona jakiś czas temu przez swoją właścicielkę. Szybko znalazła nowy dom, lecz jednak będzie musiała odnaleźć się od nowa w tajemniczym świecie kotów.

Pobierz 2 - Koty - 2019 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Koty - 2019 - Lektor PL


Koty 2019 - Koty - 2019 - Lektor PL

Jest to dla mnie duże zaskoczenie, bo mówimy tutaj przecież o filmie Toma Hoopera, który wcześniej zachwycił nas genialnym Jak zostać królem czy Dziewczyną z portretu. Może nie jestem wielkim fanem jego wersji musicalu Les Misérables: Nędznicy, w którym zmusił do śpiewu Russella Crowe’a, ale tu przynajmniej coś się działo. Był pomysł i ciekawe kreacje. W Kotach nie ma nic. Nawet wstawki komediowe w postaci Jamesa Cordena i Rebel Wilson nie działają. W ostatnim czasie znalazło się także kilka dramatów, które warto oglądnąć. Mowa tutaj o “Dwóch papieży” czy polskie “1800 gramów” i “Proceder“.

Koty [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Koty są produkcją krindżową, do której trudno się przyzwyczaić. Nie dość, że ma mnóstwo bardzo brzydkiego CGI, to jeszcze reżyser nie może się zdecydować na to, jakich rozmiarów są jego bohaterowie. Gdy skaczą po śmietnikach lub gdy stoją obok człowieka, są rozmiaru normalnych kotów. W innych sytuacjach są ludzkiej postury. Wszędzie panuje chaos, który trudno jest ogarnąć. Aktorzy też jakoś kiepsko czują się w powierzonych rolach. Jedynie Ian McKellen jako stary teatralny kot wypada wiarygodnie. Reszta jest sztuczna i nieciekawa. Koty – 2019 – Lektor PL.

Jak na musical brakuje tu też ciekawych układów tanecznych. Wszystko jest tu powtarzalne i mało atrakcyjne. Jedyne, co pozwala dotrwać do końca seansu, to muzyka, a w szczególności dwa utwory. Pierwszy, zaśpiewany przez Taylor Swift, utwór – Macavity, a drugi to fantastyczna interpretacja hitu Memory w wykonaniu Jennifer Hudson. To jednak za mało, by wyjść z kina bez uczucia zażenowania i zmarnowanego czasu. Jest to mimo wszystko bardzo dobry i zaskakujący film. To tak na prawdę genialna adaptacja słynnego musicalu pt. “Koty”. Czas spędzony na oglądaniu tej produkcji, na pewno nie będzie stracony.

Jedna opinia do Koty – 2019 – Lektor PL

Zostaw odpowiedź