Kraina Lodu 2 - 2019 - Dubbing PL - Cały Film - Online

Kraina Lodu 2 – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online

Kraina Lodu 2 – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online. Elsa i Anna razem ze swoimi przyjaciółmi muszą wybrać się do Zaczarowanego Lasu, eby ocalić swoje Królestwo.


Pobierz - Kraina Lodu 2 - 2019 - Dubbing PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Elsa nie może zrozumieć dlaczego to właśnie ona urodziła się z cudowną mocą i to ona zagraża swojemu Królestwu. Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie, będzie musiała wraż z Anną wyruszyć do Zaczarowanego Lasu. Czego dowiedza się podczas tej niebezpiecznej podróży? Czy odmieni ona ich życie na zawsze? W tej cześci zmartwieniem Elsy będzie to, czy jej moc będzie na tyle potężna, żeby pokonać napotkane przeciwności losu? Czy im to się uda?


Kraina Lodu 2 [DUBBING PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Jest w tym filmie coś, co tak na prawdę nie pasuje. Przez lata mieszkańcy Królestwa nie przejmowali się problemem, który tak nagle siostry muszą rozwiązać i po latach wyruszają w podróż. Ten problem przez lata był ignorowany, a nagle trzeba jednak się nim zająć. Ciężko zatem uwierzyć, że jej moc zagraża Królestwu, skoro nikt się tym nie przejmował. W całej produkcji brak również jakiegoś konkretnego zwrotu akcji. Wszystko jest takie po prostu nijakie. Można powiedzieć, że jest to takie ponad godzinne spotkanie z siostrą i dobrymi przyjaciółmi. Kraina Lodu 2 – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online.

W Krainie Lodu 2 brakuje tego wielkiego hitu muzycznego, który mogliśmy słuchać w pierwszej części. Fakt ten nie przybliża nas do tej fantastycznej Krainy Lodu. Jest owszem kilka fajnych piosenek, ale żadna nie umywa się właśnie do tej z pierwszej części.

Szacunek na pewno nalezy się za warstwę wizualną, ponieważ to wszystko wygląda na prawdę bardzo ładnie. Wygląd puszczy, jej magicznych mieszkańców czy też żywiołów tam występujących jest wspaniały. Wymyślony, wykonany z fantazją i dbałością o każdy detal. Choćby dlatego warto jest Krainę lodu 2 obejrzeć na dużym ekranie. Wygląda to po prostu też tak, że braki fabularne, zostały wypełnione wspaniałymi efektami wizualnymi. Ja ze swojej strony gorąco mogę polecić ten film.

Kraina Lodu 2 2019 Dubbing PL Cały Film Online - Kraina Lodu 2 - 2019 - Dubbing PL - Cały Film - Online

3 opinii do Kraina Lodu 2 – 2019 – Dubbing PL – Cały Film – Online

  • Ania  napisz:

    Super film, polecam :*

  • Piotrek  napisz:

    Dzięki za udostępnienie

  • Judyta19  napisz:

    Pobrałam film i śmiga, wersja bardzo dobra

Zostaw odpowiedź