Kraina wielkiego nieba - 2018 - Lektor PL

Kraina wielkiego nieba – 2018 – Lektor PL

Kraina wielkiego nieba – 2018 – Lektor PL

Jeanette i Jerry wyglądają na pierwszy rzut oka na bardzo szczęśliwe i nadal zakochane w sobie małżeństwo. Przeprowadzili się wreszcie do wymarzonego domu na przedmieściach, ale czekają tam na nich pewne kłopoty. Jerry kolejny raz postanawia ucieć, niż stawić czoła problemom. Wyjeżdza na kilka miesięcy, żeby gasić niebezpieczne pożary, a ona zostaja sama w domu z dorastającym chłopcem. Pod jego nieobecność kobieta wdaje się w romans, który choć przez chwilę, pozwoli jej poczuć się znów nastolatką, poczuć, że znowu żyje.

Recenzja

Debiut Paula Dano jest dobrym przykładem zepsucia, rozpadu relacji i świetnie zainscenizowanym kinem z lat 60-tych. Jeśli chodzi o obsadę aktorską, to jest ona na prawdę świetnie dobrana. Wszystko sprawia wrażenie, że reżyser dokładnie wiedział kogo będzie potrzebował do tej roli. Nikt z całej trójki nie ucieka tutaj do gry gwałtownej, bo zresztą wcale nie muszą tego robić. Jest to produkcja bardzo wyciszona, która daje ogromne pole do popisu aktorom, potrafiącym się po tak cichym kinie swobodnie i z wprawą poruszać.

Kraina wielkiego nieba jest obrazem, ktory w sposób ostateczny i emocjonujący obserwuje chłopca, który mimo swej naiwności, czasem wydaje się być o wiele bardziej dojrzały. Całość jednak została pozbawiona jakiegokolwiek komentarza. Tak finalnie, to nikt tutaj nie jest oceniamy i ani się go nieoskarża o nic. Choć jasne, że jesli chcemy, to oczywiście możemy, bo to nasze prawo, jako widza. Kraina wielkiego nieba to nie tylko udany, ale wręcz naprawdę mocny debiut, po którym warto obserwować poczynania Paula Dano po tej stronie kamery. Pełna reżyserska świadomość i kontrola.

Oglądaj online cały film Kraina wielkiego nieba – 2018 – Lektor PL

Kraina wielkiego nieba 2018 cały film online - Kraina wielkiego nieba - 2018 - Lektor PL

Zostaw odpowiedź