Król Lew – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online

Król Lew 2019 Lektor PL Cały Film Online - Król Lew - 2019 - Dubbing PL - Cały film - Online

Opis filmu

Król Lew – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online. Simba jest młodziutkim i prawowitym władcą po swoim zmarłym ojcu Mufasie. Nie wszyscy cieszą się z jego narodzin, bo do tej pory jedynym spadkobiercą był brat króla – Skaza. Knuje on spisek, po którym Simba musi uciekać, bowiem myśli on, że to właśnie przez niego zginął jego ojciec. Simba jednak po jakimś czasie przypomina sobie o naukach swojego ojca i z pomocą nowopoznanej dwójki przyjaciół, zamierza odzyskać należący mu się tron.


Król Lew – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online

Pobierz - Król Lew - 2019 - Dubbing PL - Cały film - Online


Recenzja

Dziś po upływie 25 lat znowu wyruszamy w podróż z Simbą i innymi. Remake słynnej animacji robi na prawdę wielkie wrażenie. Wygląda to tak pięknie między innymi dzięki fotorealistycznej technike wykonania wszystkich zwierząt. Pumba i Timon wyglądają tak jakby wyciągnięto ich z jakiegoś filmu przyrodniczego na Animal Planet. Ma to jednak swoje minusy, ponieważ na tak realistycznych pyskach zwierząt, ciężko pokazać ludzkie emocje, bo widzieliśmy przecież w słynnej animacji. Dzięki tym przepieknym obrazom, produkcja na pewno zapisze się w historii kina i zapadnie wszystkim widzom na bardzo długo w pamięci.

Tak na prawdę to sam nie oczekiwałem wielkiego wow przed seansem, a tylko lekkiego odświeżenia historii. Szumnie zapowiadane odświeżanie, ograniczyło się tylko do wizualnej strony filmu. Nowy „Król Lew” aż zbyt mocno trzyma się swojego pierwowzoru, czego efektem jest może i estetyczna, ale jednak marna klisza. Seans nie wzbudził we mnie jakiś wielkich emocji. Może gdybym najpierw zobaczył oryginalną wersję i usłyszał w niej głos między innymi Beyonce i Donalda Glovera, to może byłoby odwrotnie. Choć nie, w sumie, to by nie było, bo tak na prawdę, to zabrakło również szumnie zapowiadanych przez twórców, niespodzianek. Seans oglądałem tylko z polskim dubbingiem, a tu raczej nie ma się czym zachwycać. Na uwagę zasługuje jedynie jak zwykle bardzo zabawny Maciej Stuhr, który użyczył swojego głosu Timonowi. Już teraz możecie oglądnąć ten film online na naszej stronie – zapraszamy!

Król Lew – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Król Lew 2019 - Król Lew - 2019 - Dubbing PL - Cały film - Online

3 opinii do Król Lew – 2019 – Dubbing PL – Cały film – Online

  • Antek  napisz:

    Oglądałem tutaj na stronie i mogę polecić gorąco!

  • Olcia  napisz:

    Również polecam. Wersja filmu jest genialna i najważniejsze że działa!!!

  • Michal  napisz:

    Polecam, działa 🙂

Zostaw odpowiedź