Kursk 2018 Lektor PL - Kursk - 2018 - Lektor PL

Kursk – 2018 – Lektor PL

Pobierz - Kursk - 2018 - Lektor PL

Kursk – 2018 – Lektor PL

Atomowy okręt Rosyjski o rozmiarach dwóch jumbo jetsów i długości dwóch boisk, wyrusza na pierwsze manewry wojenne od przeszło dekady. Dwa dni później dochodzi do katastrofy i eksplozja posyła tego stalowego kolosa na dno wód Morza Barentsa. Katastrofę przeżyło jedynie 23 z 118 płynących na pokładzie marynarzy. Rozpoczyna się desperacja akcja ratunkowa, którą śledzi bardzo uważnie cały świat. Przerażający dramat trwa aż 9 dni. Maleje szansa na przeżycie załogi z godziny na godzinę, a Rosjanie konsekwentnie odmawiają przyjęcia pomocy od Zachodu.

Recenzja

W głównej roli zobaczymy tutaj Colina Firtha, którego możemy znać z takiej roli jak między innymi: Kingsman: Tajne służby. Wystąpił on w głównej roli w filmie, który opowiada o katastrofie rosyjskiego stalowego kolosa. Katastrofa K-141 Kursk miała miejsce dokładnie w 2000 roku. W obsadzie projektu znalazł się również belgijski aktor – Matthias Schoenaerts (Rust and Bone, Głowa byka). Za omawiany film pt. “Kursk” odpowiedzialna jest wytwórnia EuropaCorp. W roli reżysera zobaczymy tutaj Thomasa Vinterberga. Odpowiedzialny jest on między innymi za taki film jak: Polowanie czy Festen. W roli scenarzysty zobaczymy tutaj natomiast tego samego Roberta Rodata. Nominowany do Oscara twórca sporządzi swój tekst na odstawie książki Roberta Moore’a pt. A Time to Die: The Untold Story of the Kursk Tragedy. Producentem wykonawczym filmu została Lisa Ellzey.

Film został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w 2000 roku na międzynarodowych wodach Morza Barentsa. Jeśli wybieraliście się na ten film do kina, to możecie oglądnąć go online na stronie Seansikowo.pl i to z polskim lektorem. Gorąco polecamy!

Oglądaj online cały film Kursk – 2018 – Lektor PL

Kursk 2018 cały film online - Kursk - 2018 - Lektor PL

Zostaw odpowiedź