Last Christmas - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Last Christmas – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Last Christmas – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Kate jest bardzo pechową asystentką Świętego Mikołaja, która pracuje w Londynie w domu towarowym. Dziewczyna poznaje Toma, a jej życie zmienia się na lepsze.


Pobierz - Last Christmas - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Kate pracuje w wielkim domu towarowym w Londynie jako pomocnik Świętego Mikołaja – Elf. Jej życie jest usłane prawdziwym pechem i masą nieprzemyślanych decyzji. Pewnego dnia kobieta poznaje Toma, a jej życie powoli zaczyna zmieniać się na lepsze. Ta dwójka tak na prawdę do siebie nie pasuje, ale magia świąt sprawi, że połączy ich coś wyjątkowego, wyjątkowe uczucie, a serca zapłoną na dobre.


Last Christmas [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Tematyka Świąt Bożego Narodzenia jest już troszkę oklepana. Przez to ta producja momentami staje się bardzo przewidywalna. Nawet jesli chodzi o coś nowego, zupełny powiew świeżości, to w pewnym momencie aż wyczekujemy tego i już nie ma to takiej mocy, jak miała mieć. Twórcy filmu Last Christmas chcieli za wszelką cenę zaskoczyć widza, ale finalnie tak nie wyszło. Można zatem czuć pewien niedosyt po seansie. Fabuła jest tutaj prowadzona poprawnie, jednak w kilku jej elementach brakuje jakiejś kropki nad i lub odrobiny autorskiego sznytu. Last Christmas – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Na szczęście wszystko to ratuje główna postać. Aktorka ma w sobie wiele uroku i na pewno potrafi wykorzystać go na ekranie. Bardzo dobrze sprawdziła się ona w komediowej roli, choć czasem również fajnie pokazała się w dramacie jaki przytrafiał się tej postaci w życiu. Wcześniej wspomniałem, że podczas seansu można uśmiechnąć się kilka razy. To właśnie w scenach, w których występuję ta aktorka. Mam jednak pewne zastrzeżenia do Henry’ego Goldinga, który wciela się w Toma. Aktor jest czasem bardzo przewidywalny i zarazem przeźroczysty, co nie do końca pasuje do koncepcji twórców Last Christmas. Można odnieść wrażenie, że aktor wcale nie miał żadnego pomysłu na odegranie swojej postaci.

Film Last Christmas jest po prostu odgrzewanym kotletem w tematyce kinowej świąt Bożego Narodzenia. Jest to przyjemny film na lekki seans w gronie najbliższych. Cały film z polskim lektorem oglądaj na: Seansikowo.pl

Last Chriastmas 2019 Lektor PL Cały Film Online - Last Christmas - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź